EdithKulpienski EdithKulpienski
332
BLOG

Bajer to potęga!

EdithKulpienski EdithKulpienski Rozmaitości Obserwuj notkę 100

Niektórzy mężczyźni uważają media społecznościowe, takie jak Facebook czy Instagram za miejsce do podrywu. Często zresztą bardzo prymitywnego, wręcz chamskiego i bez polotu. Wszystko to przez dostęp do dużej liczby kobiet. 

Jak wszystkim wiadomo, Facebook jest jedną z największych platform społecznościowych, która łączy miliony użytkowników z różnych części świata. Ta szeroka baza użytkowników daje mężczyznom wrażenie, że mają większe szanse na znalezienie potencjalnych partnerek. Jednak czy to prawda?! W większości użytkowniczki tej platformy to kobiety, będące już w stałych związkach, które z jakichś przyczyn szukają towarzystwa do rozmów, a niekoniecznie do nawiązania nowej relacji.

Facebook udostępnia funkcje, takie jak wysyłanie wiadomości, komentowanie postów, czy dołączanie do grup, co umożliwia im interakcję z innymi ludźmi. Czasem ma to służyć oderwaniu się od szarej rzeczywistości lub nudnego życia, które prowadzą na co dzień. To ma być dla nich odskocznią od problemów w realnym życiu, a niekoniecznie początkiem nowego. 

Niestety niektórzy mężczyźni są innego zdania i próbują nawiązać tu nowe znajomości z myślą o relacji, jednak raczej tej intymnej, która da im możliwość zaspokojenia seksualnego. Traktują trochę Facebook czy Instagram jak Tindera, tyle że za darmo. Oczywiście bajerując kolejne gospodynie domowe, obiecują im złote góry i miłość po grób...tyle że chyba ich.

Nie jest to trudne, ponieważ na Facebooku można znaleźć informacje o zainteresowaniach, hobby, miejscu zamieszkania i innych danych dotyczących większości użytkowników. Niektórzy mężczyźni wykorzystują te informacje, aby inicjować rozmowy i wywoływać zainteresowanie potencjalnych partnerek. Jednak to tylko gra z ich strony, a nie rzeczywistość.

Niestety mają już wiele ofiar na swoich kontach, naiwnych dobrodusznych kobiet, których jedyną winą było to, że chciały poczuć się znowu pełnowartościowymi kobietami.

Winą za to obarczam tych drani, ale nie tylko bowiem po części winny jest też Facebook, który jako platforma internetowa, zapewnia tym oszustom anonimowość.

Pytanie tylko, czy media społecznościowe są odpowiednim miejscem do randkowania w ogóle?!


Źródło

Zdjęcie Google 

Jestem osobą, która chce być obiektywną w dzisiejszym absurdalnym świecie.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości