4 obserwujących
51 notek
23k odsłony
353 odsłony

Panie Ministrze! Niech Pan nas już w ten XXII wiek nie prowadzi.

Wykop Skomentuj14

Drogi i Szanowny Panie Ministrze Cyfryzacji. Nie wiem czy Pan wie, że Pańskie wysiłki mające na celu wprowadzenie naszego pięknego kraju w wiek nawet XXII i to już teraz, można o kant dupy rozbić. Ja nie wiem kogo pan tam w tym swoim resorcie zatrudnia, ale mogę Panu polecić kilku gimnazjalistów, którzy bez problemu potrafią sobie poradzić z problemami, które tam w pocie czoła wytwarzacie.

Także i ja, nieświadom wysokości ciśnienia, które dzięki Pańskiemu Resortowi osiągnął mój organizm, postanowiłem unowocześnić swoja życie ściągając na swój telefon aplikację „mObywatel”. Aplikacja jest jak najbardziej potrzebna, ale sposób jej działania to jakaś porażka. Po pierwsze na stronie głównej mam zakładkę „koronawirus” i „Polak za granicą”, które potrzebne mi są jak dziura w moście, a pozbyć się ich nie można. Za to jak miałem w zakładce „mPojazd” dwa samochody i jak jeden z nich sprzedałem to zniknęły mi obydwa.

No to próbuję dodać tę zakładkę. Naciskam znaczek plusa czyli „dodaj”, klikam na „mPojazd”, loguję się poprzez Profil Zaufany i jest. Jest napis, że nie jestem posiadaczem żadnego pojazdu. Ale nie jest źle. Jest adres emaila pod którym można zgłaszać problemy. Zgłaszam. Dwa tygodnie nic. Ponawiam. Dwa tygodnie nic. Ponawiam. Po dwóch tygodniach jest odpowiedź. Że wnioski zostały zarejestrowane i wszystko w ciągu najbliższych dni będzie wszystko ok. Po dwóch tygodniach ponawiam próbę dopisania zakładki. Ukazuje mi się napis, że nie jestem właścicielem żadnego pojazdu. JPRDL!!! Chyba im się nie uda zrobić tak, żebym był tym właścicielem.

Panie Marku (przepraszam za poufałość, ale kiedyś miałem przyjemność Pana poznać i kilka razy się z Panem spotkać – sprawił Pan na mnie wrażenie bystrego faceta). Niech Pan wyp….li z roboty tych gamoni co to dla nich zrobienie aplikacji, w której można by skonfigurować biometrię jest zadaniem trudniejszym niż wynalezienie szczepionki na Covid. Co prawda można dodać hasło do pęku kluczy i z niego skorzystać, ale jest to sposób tak prymitywny, że aż wstyd.

Co ciekawe to na moim koncie w portalu „obywatel.gov.pl” wszystko jest w porządku i pokazuje tak jak trzeba. Ech! Panie Ministrze. Kury wam szczać prowadzać, a nie za cyber przyszłość się zabierać.


Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie