4 obserwujących
50 notek
23k odsłony
1379 odsłon

Wielkie Narodowe Pojednanie

Wykop Skomentuj38

W snach najbardziej erotycznych nie przewidywałem, że doczekam kiedyś tak wzniosłej i wzruszającej chwili. Chwili Wielkiego Narodowego Pojednania. Jak to miło było popatrzeć na naszych wybrańców, gdy tak zgodnie, tak ponad podziałami, tak troszcząc się o nasze wspólne dobro zagłosowali niczym jedna, wielka polska rodzina. Aż serce rośnie, że nareszcie doszło do tej zgody, zgody na miarę stołu bardzo okrągłego. Jak oni się polubili i pokochali! Niczym poseł Nitras z posłem Kaletą, którzy od teraz już pozostaną w odtylcowym, miłosnym uścisku na wieki wieków. No chyba, że nastąpi jakaś zmiana i poseł Nitras tym razem będzie z przodu, w ramach podziękowania za ten wspaniały prezent. No co? Niektórzy tak się nastawiają za prezent dużo mnie warty.

Rzucą się sobie do ramion posłowie PiS i KO, wymieszają się miejscami sejmowymi i będą już zawsze zgodnie pracować dla naszego dobrobytu. Rzuci się posłanka Lubnauer na posłankę Lichocką i aksamitnym głosikiem szepnie jej do uszka: „Joasiu droga, nie martw się, ja też sobie nieraz coś tam majstruję koło brwi jednym paluszkiem i nie tylko koło brwi’. A poseł Ziobro prężąc klatę klepnie w wątłe plecki posła Budkę i gromko zakrzyknie: „To co Boria? Nareszcie się możemy porządnie uwalić. Co ty tam lubisz popijać? Spirit Zbychu! Spirit i samogonczik. Głowa po tym nie nap…….la.”

No i posłanka Scheuring-Wielgus, stanie niczym Nike na mównicy sejmowej i ogłosi radosnym głosem: „ Ja już nie jestem posłanką, jestem posłem, czuję się zajebistym facetem, proszę do mnie mówić Boris ( nie, nie chodzi o Budkę, chodzi o podobieństwo z urody do tego aktora, co to miał na nazwisko Karloff). Aga! Pojednamy się nawet tu i teraz! Ja będę robić za Rocco Siffrediego, a ty będziesz jak ta Mia Khalifa (to było do posłanki Pomaski). A poseł Neumann zawoła: „ku….wa mać, Girzyński, jednasz się ku….wa w końcu czy nie, bo ci przyp....lę”.

No i poseł Czarnek ze łzami w oczach będzie klęczał przed posłem Munyamą i zaklinał się, że już nigdy, ale to nigdy, nawet w myślach nie będzie używał słowa „murzyn” i zainicjuje ogólnoświatową akcję palenia elementarza z kultowym wierszykiem „Murzynek Bambo”, a jego czarny pies „Murzyn” będzie teraz nazywał się „Białas”.

I tak wszyscy radośnie i wesoło w duchu LGBTicośtamjeszcze będą się pojednywać, poklepywać tu i ówdzie, smakowicie przepijać szampanem i zakąszać kiszonym ogórkiem, wymieniać buziaczki z języczkiem oraz tworzyć nowe i niezwykłe grupy towarzysko-erotyczne w atrakcyjnych konfiguracjach. Oczywiście wszystko dla naszego dobra. Posłanka Leszczyna zakocha się w pośle Sasinie, poseł Błaszczak zakocha się w posłance Muszce, a posłanka Nowacka zakocha się w posłance Witek. Za ich przykładem pójdą ą blogerzy. Echo zakocha się w Terleckim, Norach w Kaczyńskim, Siff w Dudzie, a Noo w Trzaskowskim.

W ramach tego pojednania przegłosowana zostanie ustawa, że obowiązkowo należy nosić w sejmie maseczki w kolorze tęczowym, a kible oraz prysznice stają się natychmiast koedukacyjne.

Ale żeby nie było tak dobrze to oczywiście znaleźli się odszczepieńcy. Ci co to ich wyzywają od komunistów i ci co to ich wyzywają od faszystów. Ręka w rękę. Jak we wrześniu 1939. Jak to historia lubi się powtarzać. Gadają, że podobno jedni i drudzy to w zasadzie to samo. Czego to ludzie nie wymyślą.

Ale to już mały pikuś w porównaniu do zdrajców z własnych szeregów. Na przykład posłanka Jachira Klaudia. Jak ona wpadła na tą mównicę. Mało wszystkim kapcie nie pospadały ze strachu. Niczym ta dziewica zwana orleańską (dowodów na dziewictwo posłanki nie ma, ale dla przyszłych pokoleń można już używać historycznej nazwy „dziewica wrocławska”), z rozwianym włosem i wypiętą dumnie piersią opi….ła cały PiS i nawet osobisty urok Pana Prezesa nie zrobił na niej żadnego wrażenia. Krzyczała tam do nich, że niech w końcu powiedzą ile chcą doić tej kasy, a oni nic nie odpowiadali. Chyba tej kasy nie chcieli, ale pewnie doszli do wniosku, że jak już KO tak bardzo chce tej kasy to niech im będzie, nie będą się z nimi szarpać, lepiej się pojednać niż słuchać tej Jachiry.

Niektórzy co prawda nie byli przeciw tak jak „dziewica wrocławska” albowiem tylko wstrzymali się od głosu. Na przykład ten poseł Rosati co to go ZOMO w imieniu syjonistycznego żydostwa w 1968 roku tak obiło za przynależność do PZPR, że ledwo chodził. Z tego co ostatnio gadał to można domniemywać, że szczególnie celnie napi….li go po głowie. Krążą plotki, że masował go pałą sam Czarzasty, ale to chyba nieprawda, bo pewnie Czarzasty też był pałowany w tym 1968 roku przez żydów za przynależność. Jak wszyscy członkowie PZPR. A on bohatersko dalej należał do tej organizacji. Mimo szykan i prób złamania kariery przez żydowską międzynarodówkę.

Albo ten poseł co piszą, że jest najbiedniejszy. Nie myślcie, że jak on wstrzymał się od głosu, to nic z tej kasy nie dostanie. Spokojnie. Nie martwcie się. Na nowe „adidaski” starczy i może nawet na jakiś sweterek. No! Sweterek to podeślą mu wyborcy, bo podobno jest jakaś akcja, żeby posłom podsyłać jakieś ciuszki, gdyż jakiś poseł powiedział, że taka biedę klepią, że chodzą z dziurami na tyłku.

A jak to naprawdę wygląda? Może zacytuję mój komentarz do jednej z dzisiejszych notek jednego z blogerów:

„Siedzi sobie na podwórku jakiś chłopczyk i zajada kiełbaskę. A kilka metrów dalej stoi jakiś kundelek i szczeka i szczeka na chłopczyka. Jazgocze i jazgocze. Też chętnie załapałby się na mały chociaż kawałeczek. Denerwujące to jak diabli. No to chłopczyk rzucił mu kawałek kiełbaski i kundelek już nie jazgocze, ogonkiem merda, zadowolony, wie, że za jakiś czas jak trochę poszczeka, to chłopczyk poczęstuje go jakimś smakowitym ochłapem.”


Wykop Skomentuj38
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka