4 obserwujących
44 notki
20k odsłon
216 odsłon

Uprzejmie donoszę

Wykop Skomentuj6

Drogi i Szanowny Czarlesie Mikelu

Uprzejmie donoszę, że w kraju moim ojczystym dochodzi do skandalicznych wydarzeń, które prowadzą ten kraj bezpośrednio w szpony faszystów, Putina i tego, jak mu tam Kima jakiegośtam. Proszę Waszą Przewodniczącą Wysokość o stanowczą reakcję. Wszystkiemu winien jest ten Prezes (a żeby zdechły mu wszystkie krowy, świnie i kot), który omotał ponad połowę Polaków i jeszcze bezczelnie się z tego śmieje. Razem z tą swoją bandą robią z narodem co chcą.

Ostatnio dowiedziałam się, że kopią gdzieś jakiś rów, którym woda z Bałtyku ucieknie do Wisły, co będzie miało tragiczne skutki, albowiem gówna, które już są w Bałtyku wrócą w tempie ekspresowym do Warszawy i trzeba je będzie z powrotem pompować do oczyszczalni Trzajka, a ona nie za bardzo działa. Jak wszystkim wiadomo z powodu działalności sabotażowo – terrorystycznej tego Prezesa (a żeby kolana tak go napi…..ły, że musiałby tylko siedzieć – o właśnie , siedzieć) i jego przybocznych. Oni zakradli się w nocy do tych rur. Chyba ten Terlecki i ten jak mu tam, ten z tym kiniolem, taki kostropaty. Jebut i znowu wszyscy mają zajecie. Im oto właśnie Drogi Czarlesie chodzi. Żeby mieli zajęcie. Żeby nie za bardzo zaglądali temu Prezesowi (a żeby go Nitras dorwał od tyłu) co on tam kombinuje.

Kopanie tego rowu ma także duże znaczenie dla stanu przyrody w tamtym rejonie. Na przykład w sposób drastyczny zmniejszyło się pogłowie much, a przecież w związku ze zdecydowanie większym stężeniem gówna w Bałtyku stworzenia te są bardzo potrzebne. A inne zwierzęta będą miały utrudnione przemieszczanie się po terenie. Niektóre przepłyną, ale Prezes ( a żeby mu kule się połamały) mówi, że na przykład zające to sobie przeskoczą, a inne to niech nauczą się pływać.

Kopanie tego rowu co raz bardziej oddala nas od jakże kiedyś pięknej idei wiecznej przyjaźni z naszym wschodnim sąsiadem. Narodem kulturalnym (job twoju mat’, my kulturnyj narod), kochającym pokój, przyjaznym nam od wieków. I co będzie, jak tym rowem wpłynie lotniskowiec USS „George Washington”? Jeszcze nam tu puszczą jakąś rakietę z Kaliningradu. Pomijając już fakt, że on wypiera tyle wody, że zalać może cały Elbląg.

Podobno Polacy planują w Elblągu wznowić produkcję U-bootów, a tu już żarty się kończą. Będzie mógł Prezes (a żeby go lumbago pokręciło) niepostrzeżenie podpłynąć do Brukseli i porwać mnie za moje opozycyjne stanowisko wobec reżimu. A później utopić gdzieś w morzu, przedtem wykorzystawszy mnie całościowo.

Oczywiście Drogi Czarlesie gdybyś tylko chciał, a gorąco Ciebie do tego zachęcam, to bardzo chętnie bardziej szczegółowo wyjaśnię Ci ten problem. Mam bardzo dyskretny apartamencik tutaj w Brukseli, a mojej kolekcji bielizny erotycznej nie powstydziłaby się nawet ta co to grała w tym filmie z paroma murzynami na raz. Ja Ci powiem, że ja tak nienawidzę tego Prezesa (ażeby zdechł), że czasem myślę żeby go zwabić do Brukseli i powiedzieć mu co o nim myślę. Na pewno z rozpaczy by abdykował.

Życzliwa RMBGvTH


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości