5 obserwujących
65 notek
27k odsłon
  685   0

Założyła dziunia maseczkę

Czytam tu na tym naszym salonie o zgubnych lub zbawczych rolach maseczek , jak ważną rolę odgrywają te maseczki w naszym codziennym życiu. Ja także chciałbym dorzucić tu kilka uwag. No bo na przykład taka dziunia. Ona ta dziunia haruje jak wół (przepraszam feministki, jak wołowina) w korporacji, składa nędzny grosz do grosza i jak już uskłada to leci na „shopping”. Koniecznie do jakiegoś butiku, gdzie zaopatrują się durne celebrytki, laleczki facetów z „listy stu” czy laleczki największych bandytów. Zresztą być może to to samo. No i ona kupuje sobie za kasę zbliżoną do ceny używanego Opla Kadetta rocznik 1995 taką szminkę, że jak posmaruje sobie usteczka to taka namiętność z niej będzie biła, że klękajcie narody. Wraca do domu, maluje się pięknie, a tu w telewizorze premier mówi: „nie tak szybko lala, od dzisiaj maseczki obowiązkowe”. No i dupa! Nie dość, że kasa wydana na darmo to jeszcze plan zrobienia erotycznego wrażenia na szefie szlag trafił. Jednak ta Jolka z „działu robienia klienta w konia” ma rację mówiąc, że lepiej nosić króciutką mini i pokazywać seksowne stringi niż usteczka. A najlepiej chodzić nawet bez tych stringów. Usteczka mają służyć do czego innego.

Ale na przykład dla Pana Zdzisia, mojego kumpla z osiedlowej ławeczki maseczka ma wpływ bardzo pozytywny. Ponieważ Pan Zdzisio często się uśmiecha. No i niestety. Po tym jego uśmiechu wszyscy mają w nocy koszmary jak po oglądaniu w dzieciństwie horrorów z Borysem Karloffem. A niektórzy to nawet się moczą. A teraz może się Pan Zdzisio śmiać ile chce bez skutków ubocznych. On najczęściej śmieje się z działań rządu, w szczególności z tych maseczek. Przecież całe osiedle wie, że on zdrowy jak byk.

No, a na przykład randki w ciemno. Spotyka się Pan Z Panią w parku, spacerują, rozmawiają o ostatnich nowościach w poezji, coś zaczyna iskrzyć. Pan zaprasza Panią na lody (na lody!!!, nie na loda, tylko wam głupoty w głowie), ona w lodziarni zdejmuje maseczkę i „po ptokach”. Nawet usta wymalowane tą szminką w cenie Opla nie pomogą. Żeby uspokoić furię feministek. To działa również w drugą stronę.

Ale są na szczęście na świecie pożyteczni wynalazcy. Ja już widziałem (naprawdę widziałem) dzieło jednego z nich. Miał gość w maseczce dziurkę, a w niej papierosa, szedł sobie dziarsko, wciągał dymek i wypuszczał nosem, który miał odsłonięty. No wynalazcy! Do dzieła! Miłośnicy seksu oralnego czekają.


Lubię to! Skomentuj21 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości