5 obserwujących
65 notek
27k odsłon
  278   0

Jak zaszczepić celebrytę

No to zaczęło się. Ruszyła ofensywa w sile swojej przewyższająca ofensywę na Łuku Kurskim ( nie mylić z tym co to wiecie, tym miłośnikiem Zenka). Na pierwszy ogień poszła miła Pani, która seksownie wyprężyła zgrabne ramionko do dziabnięcia zbawczą igłą, później Pan Doktor jakiś taki smutny i następnie jakiś napakowany Pan, wycelowany igłą prosto w tatuaż. Rozpoznanie bojem rozpoczęte.

Oczywiście od razu poszedł zmasowany ogień na Rząd Naszej Najjaśniejszej, że wszystko jest źle zorganizowane. Dlaczego źle? Dlatego źle, że źle. I już! Jeden towarzysz z lewicy zauważył, że rząd zbyt mało poświęca uwagi tym, co to zaszczepić się nie chcą. Powinni ich jakoś namówić. Ale jak? Pytają się jego. Jak to jak? No tak żeby chcieli!

Ja uważm, że tak żeby masowo szczepili się celebryci, którzy jak wiadomo są głównymi autorytetami dla naszych współobywateli. Jak taki Zenek zaszczepi się przed kamerami to nawet Suski Marek poleci do punktu pomimo, że się odgrażał, że ni chuchu.

I tu widzimy poważny błąd Rządu Naszego Ukochanego. Jak oni mogli zapomnieć o tych biednych celebrytach. Toż oni aż nóżkami przebierają z niecierpliwości kiedy będą mogli wrzucić na fejsa, insta i inne portale dla matołków fotkę z odsłoniętym bicepsem i strzykawką firmy Gucci. Igła firmy Ferrari. A przy okazji niektóre celebrytki mogłyby pokazać cycki, a celebryci nową furę. Ale święta już minęły i ranking fotek celebryckich choinek wartych małego samochodziku, zastaw stołowych wartych większego samochodziku, prezentów wartych dużego samochodziku, smażonych karpi od Pani Magdy i pierogów od gwiazdkowego Michelina już jest niezbyt aktualny. A oni przecież muszą!!!! No muszą coś pokazać. „Lady Rodzynek z całym Majdanem”, „Pani Joasia bez Pana Janka”, „Pan Zenek bez Wnuczki”, „Syn Pana Zenka bez Szanownej Byłej Małżonki” i „Blania bez Barusia”. I wiele, wiele zidiociałych „gwiazd” bez których nasz świat byłby szary i byle jaki. Ja się mogę założyć, że znajdą się tacy co porobią sobie fotki ze strzykawką, w której będzie co innego (to co niektórzy sobie dają na rozweselenie) i będą wszystkim pokazywać, że oni już swój obywatelski obowiązek spełnili.

Ja to mam taki pomysł, żeby ich wszystkich wziąć szturmem podczas tego sylwestrowego koncertu co to ma nas wszystkich powalić na kolana. Normalnie podczas koncertu wpada na widownię pluton terytorialsów, „ruki w wierch” i dawać te ruki pod strzykawki. Rodowicz daje dwie ruki bo przy tej masie dawka jest podwójna. I oni wszyscy ci celebryci się cieszą, mówią, że fajnie jest i życzą wszystkim w Nowym Roku wesołych i szczęśliwych szczepień. I problem obecności szczepiennej załatwiony.

Co prawda nie za bardzo wiadomo po co oni organizują ten program sylwestrowy skoro będą ci sami artyści co w zeszłym roku i będą śpiewać te same piosenki. Nie mogą puścić tego Sylwestra z zeszłego roku? Byłoby to samo. Tyle że znacznie taniej. 

Lubię to! Skomentuj13 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale