5 obserwujących
74 notki
31k odsłon
  495   2

Dwie wersje przygód emerytki Małgorzaty

Wersja 1

Jechała sobie wraz z mężem emerytem starsza pani, emerytka Małgorzata. Jak przystało na emerytów, wysłużony mały samochodzik przemieszczał się z prędkością zbliżoną do marszobiegu krasuli z pastwiska obok drogi. I tak jadą sobie podśpiewując wesoło nastrojowe wielkanocne pieśni kościelne. I nagle : „trach!”. „Ło Jezu!” krzyknęła Małgorzatka. „Zamach! Zamach na nas, ratunku, Kaczory atakują, dawaj Bodzio gazu”. I poszli jak burza z prędkością 55 km/godz.

Ale to nie koniec. Wychodzi powoli prawda na wierzch. Na tym motorze co leciał w powietrzu obok emeryckiej limuzyny z zamiarem zamachu siedział motocyklowy kamikadze Kaczyński. Tak właśnie. Postanowił nawet zaryzykować życie aby tylko pozbyć się tej wrednej baby. Ale niestety znowu mu się nie udało. Trochę się tylko potłukł i zniszczył sobie jedyny garnitur. Na szczęście czuwała i była w pogotowiu tajna ekipa specjalnego przeznaczenia pod wodzą ministra Kamińskiego. Szybko podrzucili na miejsce zwłoki wykopane dzień wcześniej na jednym z parafialnych cmentarzy z pomocą proboszcza, fanatycznego PiS-owca. I teraz będą prześladować biednych emerytów do końca życia. Zabrali im cały dorobek życia w postaci ukochanego samochodziku i oddadzą go zapewne Straży Granicznej aby mogła rozjeżdżać nim rzesze biednych emigrantów na granicy białoruskiej. O ilości przejechanych poinformuje na międzynarodowym forum ogólnym Pani Janka. Podobno Pani Małgorzata miała małe pretensje do Pana Bohdana, że oddalił się z miejsca wypadku gdyż liczyła, że w ramach czynności śledczych poddana będzie szczegółowej rewizji osobistej przez jakiegoś przystojnego oficera. Na szczęście dzięki czujności posłów Szczerby i Jońskiego cały PiS-owski spisek jak zwykle „poszedł na xuj” i praworządność została uratowana po raz kolejny o czym na międzynarodowym forum ogólnym ze szczegółami poinformuje Pan Cimoszewicz. Albo jakiś inny Pan.

Wersja 2

Dzwoni Donek do Małgorzaty: „Słuchaj no Gośka. Jest sprawa. Trzeba przejechać się trochę autem”. „Ja nie mogę, bo już sobie trochę na święta dziabnęłam, ale Bodzio może bo on już nic nie może, to znaczy z przyjemności to on jeszcze może jedynie prowadzić auto.”. „ Ale co ja z tego będę miała”. „Jak to co? Będziesz mogła zrobić sobie ze mną fotkę i wrzucić na „Insta”. Ale szczegóły to nie na telefon”.

No i pędzą po autostradzie z prędkością zbliżoną do prędkości Formuły 1, a więc prawie tej z którą Donek podróżował niedawno. Świst powietrza zagłusza uspokajająca muzyczka kapeli „Iron Maiden”. Mimo tego adrenalina skacze niczym ciśnienie Kaczora po występie Jachiry na mównicy sejmowej. Zbliżają się do punktu G. Jest znak. Wierny Graś stoi na poboczu i macha chorągiewką. Uwaga! To już za chwile. I jest. Już leci! „Bodzio! Dawaj na prawo! Udało się! Gazu do oporu!”. " Co ty Goska pier....sz! Opór już jest. Mamy prędkość hipersoniczną".

 Ależ ten Donek ma siłę. Rzucić takim motocyklem to nawet Budka by nie potrafiła. Są już na miejscu wybitni opozycyjni śledczy Joński i Szczerba. Bez najmniejszej wątpliwości stwierdzają, że to zamach. Zamach na polski wymiar sprawiedliwości, demokrację i wolność osobistą. Swoim autorytetem natychmiast potwierdza to „mecenas Koń”, który dobrze zna Kaczora i ten jego morderczy charakter. Dziennikarze już są. Pytają śledczych „A gdzie motocyklista?”. „Jak to gdzie? Wstał i poszedł sobie”. „ Ale gdzie poszedł?” – pytają?”. „ Jak to gdzie? Na xuj”.

Jest już poseł Nitras. Przechadza się nerwowo, patrzy czy nie ma tu jakiegoś PiS-owca bo chętnie by jakiemuś przyp……ł.

Na miejsce przybywa Czecia Osoba. „ Domagam się powołania komisji śledczej na wszystkich możliwych szczeblach, zdemaskowania PiS-owskiej zbrodni, dymisji rządu, dymisji prezydenta, rozwiązania PiS-u jako organizacji zbrodniczej, przedterminowych wyborów, ukarania winnych oraz podwyżki dla marszałka senatu. Amen”.

Nareszcie. Nareszcie ten cały PiS "pójdzie na xuj" i nastanie po wsze czasy powszechna szczęśliwość, radość, dobrobyt i co tam sobie tylko wymarzycie.

Lubię to! Skomentuj28 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale