20 obserwujących
163 notki
116k odsłon
424 odsłony

Ciężko się przyznać do własnej głupoty.

Głupota nie zna granic
Głupota nie zna granic
Wykop Skomentuj20

Na scenie podskórnej polityki w Niemczech, obecnie mamy do czynienia z gorączkowym poszukiwaniem drogi, na takie wyjście z obecnej głupiej sytuacji, pseudo pandemii, aby reprezentanci społeczni, politycy, nie stracili twarzy.

Cóż, powstałe w ten sposób szkody w gospodarce nie sposób naprawić, ale można wyciągnąć daleko idące wnioski z obecnej hupcy politycznej w okuł korona wirusa, która pokazuje nam, jak bardzo politycy są pod wpływem kół lobbystycznych nie tylko farma industrie, które deformują ogólny interes społeczny w ramach pogoni za profitem (szczepionki....). Jesteśmy obecnie świadkami jak bardzo takie zależności polityki i kuł lobbystycznych są szkodliwe dla społeczeństwa. Politycy w obawie o własną skórę, dalej brną i utrzymują działania o bardzo dużej szkodliwości społecznej. Pomimo wiedzy i świadomości o swojej błędnej decyzji, co dociera do społeczeństwa quasi pocztą pantoflową. Wygląda na to, że dla polityków bardziej ważna jest własna skóra jak ogólny interes społeczny.

Tym powinna zająć się prokuratura.

I tu należy na przyszłość wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby podobne zdarzanie nie mogły już zaistnieć. Również kwestia propagandy medialnej, która w poszukiwaniu sensacji, coraz bardziej nakręcała spiralę lęków społecznych, tą kwestą musi się zająć komisja parlamentarna powołana do zbadania tej całej hupcy.Jak to się mówi, za takie partykularne działanie musi ktoś beknąć.

Potrzebna jest również daleko idąca analiza strat gospodarczo-społecznych, jak również do ilu dodatkowych zgonów ludzkich przyczyniła się ta hupca polityczno-medialno-industrialna.

Ofiary Paniki

Wykop Skomentuj20
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale