24 obserwujących
250 notek
141k odsłon
1065 odsłon

Austriackie Nakręcanie Paniki Korona Wirusa.

Korona Wirus Test
Korona Wirus Test
Wykop Skomentuj22

Rząd Austrii zdecydował, że każdy obywatel Austrii będzie przetestowany na korona wirusa. 

Co do logicznego punktu widzenia przeprowadzania tych testów, których efektywność jest 50%, na tych testach wszyscy stracą, oprócz producenta testów. Z kasy publicznej na ten cel będzie przeznaczona bardzo duża suma pieniędzy. Tylko po co?

Przecież dokładność tych testów jest taka, jak dokładność rzucenia monetą. To znaczy, gdy każdy przeprowadzający test dostanie monetę i rzuci ją w powietrze, wtedy upadnie moneta i losowo będziemy wiedzieć czy pacjent jest chory czy nie.

To jest jeden aspekt teatralny tej hupcy.

Następny jest taki, że przetestowanie całego społeczeństwa będzie trwało ca. 533 dni robocze. Co to oznacza? A to, że liczba nosiciela korona wirusa nie będzie spadać, ale dokładnie będzie każdego dnia wzrastać o 50% badanych testem. To jest ca. 7500 nowych rzekomych nosicieli.

Jeśli jeszcze zastosujemy takie tryki, jakie zastosowali Włosi, że powiększali liczbę zmarłych na korona wirusa zaliczając wszystkich zmarłych do tej liczby, wtedy quasi pandemia i panika z nią związana będzie trwała ponad rok.

image

Pomimo zeznań kierownika ochrony cywilnej Angelo Borrelli, wszyscy zmarli zaliczeni są do ofiar Korona wirusa. Po prostu mamy do czynienia z epidemią utraty rozumu.

Wynika to również z małego referendum przeprowadzonym na poniższej stronie.

image

Odwiedzający stronę są pytani, czy daliby się przetestować?

80.22% odpowiedziała TAK.

14,53% że nie można nikogo do tego zmuszać.

A pozostali niw mają zdanie albo nie wiedzą.

 

https://www.heute.at/s/alle-osterreicher-mussen-nun-zum-corona-test-49915524


[Następny dzień 26.03.2020]

W Austrii znajdują się pierwsze prominentne osoby, które protestują przeciwko kwarantannie. Marie Christine Giuliani powiedziała, że woli umrzeć jako wolny człowiek niż podporządkować się. Jest to protest przeciwko obecnym ograniczaniem praw.

image

https://www.esanum.de/today/posts/wie-aussagekraeftig-sind-die-corona-tests

Ein aktuell zunehmend diskutiertes Problem ist die möglicherweise hohe Fehlerrate der PCR Tests. Eine Validierungsstudie, deren Ergebnisse ein chinesisches Forschungsteam Anfang März in der Fachpresse publizierten, ergab eine Falsch-Positiv-Rate von mindestens 50%, potenziell sogar von 80%.

Opublikowano wyniki błędu testu PCR, który występuje.

Fałszywie pozytywnie wypada przynajmniej 50% do 80%.


Wykop Skomentuj22
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka