27 obserwujących
306 notek
161k odsłon
7076 odsłon

Globalna Agenda Szczepień Billa Gatesa. Robert F. Kennedy, Jr,

Robert F. Kennedy, Jr
Robert F. Kennedy, Jr
Wykop Skomentuj1


Namawiam Państwa do przeczytania artykułu napisanego przez prawnika Robert F. Kennedy, Jr, która zarzuca Billemu Gatesowi wiele przestępstw. Link do oryginału jest poniżej. Ja dokonałem tylko skróconego przetłumaczenia tych zarzutów.


" Dla Billa Gatesa programy szczepień są strategiczną filantropią, która przynosi profit jego licznym firmą zajmującym się szczepionkami i daje mu globalną dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną. Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się wynikać z jego wyobrażenia, że technologią szczepionkową może on uratować świat.

Gates sumą pieniędzy 450 milionów US dolar przejął program szczepienia w Indii.

Program, który wynosił do 50 dawek szczepionki do piątego roku życia.

Indyjscy lekarze obwinili Gatesa za to, że jego programy szczepionkowe na dzieciach doprowadziły tego, że 490 tysięcy dzieci na przestrzeni czasu 2000-2017 zostały sparaliżowane. 2017 roku rząd Indyjski zatrzymał programy Gatesa i poprosił go do opuszczenia Indii. Od tego czasu zanotowano zmniejszającą się liczbę paraliżu u dzieci. 2017 roku WHO oświadczyła, że występująca fala paraliżu u dzieci jest skutkiem programu szczepień Billa Gatesa. Najstraszniejsze epidemie w Kongo, Afganistanie i na Filipinach były wszystkie połączone ze szczepionkami.

Faktycznie 17% wszystkich globalnych paraliżów są skutkiem szczepień.

W roku 2014 fundacja Billa Gatesa finansowała 23 tysiące eksperymentalnych szczepionek dla młodych indyjskich dziewcząt, które szczepionki w liczbie 1200 miały nocne uboczne działanie wywołujące choroby systemu odpornościowego i bezpłodność u tych dziewcząt. Do tych szczepień dziewczynki były różnymi nieetycznymi sposobami zmuszone. Siedem dziewcząt nie przeżyła działania tych szczepionek i sprawa trafiła do sądu w Indiach.

W roku 2010 fundacja Billa Gatesa opłaciła trzyfazowe szczepienia na malarię.

151 niemowląt po tych szczepieniach zmarło, 1048 niemowląt z 5949 doznał mocnych skutków ubocznych jak paraliż i inne.

W roku 2002 na Saharze ludzie Gatesa przeprowadzili przymusowe szczepienia na Meningitis (Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych), skutkiem tych szczepień 50 dzieci z 500 szczepienia doprowadziły do paraliżu. 

 W roku 2010 Gates dał WHO 10 miliardów dolarów i powiedział, że tą dekadę musimy zrobić szczepionkową dekadą. Jeszcze w tym samym roku oświadczył, że nowe szczepienia muszą światową populację ludności zredukować.

W roku 2014 Gates spotkał się z zarzutami w Kenii, że tysiące kobiet szczepionkami na Tężec zostały wysterylizowane. Wyniki badań szczepionek Gatesa pokazały, że w jego szczepionkach znajdują się chemiczne dodatki zadedykowane sterylizacji.

Zarzuty te były odpierane aż w końcu WHO przyznało, że od 10 lat pracowało nad taką szczepionką. Podobne zarzuty były z Tanzanii, Nikaragua i Meksyku.

Przeprowadzona studia w 2017 roku wykazały, że szczepionki Gatesa więcej dzieci zabiły jak miały chronić przed chorobami. Szczepione dziewczynki miały dziesięć razy większą umieralność jak nieszczepione."


Wszystko wskazuje na to, że obecna polityka WHO i Billa Gatesa, polityka szczepionkowa, jest narzędziem do przejęcia władzy przez Deep State, który bez instrumentów cyfrowej kontroli społeczeństwa nie jest w stanie sprawować realnej władzy.


https://childrenshealthdefense.org/news/government-corruption/gates-globalist-vaccine-agenda-a-win-win-for-pharma-and-mandatory-vaccination/

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale