44 obserwujących
796 notek
325k odsłon
  1396   0

O szkodliwości noszenia maseczek.

Na kanale Dr. Bodo Schiffmann, który prowadzi klinikę laryngologiczną jest materiał, w którym dokładnie tłumaczy Schiffmann, na czym polega problem z noszeniem maseczek. Materiał jest w języku niemieckim, dlatego w skrócie poniżej napiszę.

Przede wszystkim jest to bardzo szkodliwe dla ludzi, którzy mają różne dolegliwości z sercem i układem krwionośnym. Szkodliwe jest również z powodów oporowej wymiany dwutlenku węgla, Jak powiedział Dr. Schiffmann, co ma zły wpływ na mózg, metabolizm i ogólne dotlenienie organizmu z czego wynikają następne problemy.

Można tak się nabawić innych chorób. Następnie po 30 min w maseczce tworzy się powierzchnia, na której może gromadzić się materiał bakteryjny i wirusowy, który na tej powierzchni znajdzie doskonałe warunki do rozmnażania się.

Dlatego u nas w Austrii nie nosi się maseczek z powodów szkodliwości dla zdrowia. W poniższym linku jest między innymi mowa o szkodliwości noszenia maseczek.

https://www.youtube.com/watch?v=U1xyL3dRGas

Wymuszanie od społeczeństwa noszenie maseczki ma przede wszystkim element indukujący w świadomości społecznej psychozy pandemicznej indukującej zagrożenie, a co za tym idzie dyscyplinowanie społeczeństwa i zawężenie jego zdolności w racjonalnej oceny rzeczywistości.

To jest forma psycho-terroru, ponieważ działanie polityczne jest pozbawione racjonalnych przesłanek na niebezpieczeństwo dla społeczeństwa.

Musimy mieć świadomość, że nie ma żadnych wiarygodnych dowodów na to, że korona wirus jest bardziej niebezpieczny i śmiertelny niż inne wirusy wywołujące choroby układu oddechowego. Jest wprost przeciwnie, korona wirus jest łagodniejszy od influenza i grypy wirusa, na co są niepodważalne dowody.

Psychoza pandemiczna

image

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości