22 obserwujących
203 notki
125k odsłon
610 odsłon

Przyszedł czas na podsumowanie histerii korona wirusa.

Wykop Skomentuj27

Przyszedł czas na podsumowanie histerii korona wirusa i na wyciągnięcie odpowiednich wniosków, które w przyszłości umocnią do tego stopnia demokrację, że nie pozwolą do powstania takich strat gospodarczych i ludzkich, z jakimi byliśmy konfrontowani w ostatnim czasie.  

Przy tej analizie porę się na niemieckich danych, ponieważ one prowadzone są najsolidniej, dzięki czemu mamy głębszy wzgląd w zaistniałe wydarzenia wokół korona wirusa.

Co widzimy na poniższym wykresie?

A to, że druga fala wirusa jest duchem chorego umysłu Merkel i że wirus nie jest już żadnym zagrożeniem, ponieważ liczba infekcji jest do zaniedbania.image


W Niemczech obecnie codziennie jest testowane testami na korona wirusa 300 tysięcy osób. Testami, których wypowiedź jest taka, że przy 1% -cie błędu tych testów będziemy mieli zawsze taki wynik jak obecnie pokazuje powyższa grafika. Nawet jak już dawno nie będzie korona wirusa.


image

Główna centrala Merkel RKI zarządzająca korona kryzysem, dalej postępuje tak, jakby chciała sztucznie podtrzymać liczbę zgonów na korona wirusa i do statystyk tych zgonów dodaje nawet przypadki śmiertelne wypadków samochodowych, jeśli tylko u ofiar stwierdzono pozytywny test na korona wirusa. Również, tak samo jak wcześniej Instytut Roberta Kocha (RKI) prowadzi analogiczną politykę wbrew nauce i dalej nie rozróżnia między infekcjami i chorobami, co prowadzi do dezorientacji społecznej. Infekcja to nie choroba i nie ofiara korona wirusa, co niejednokrotnie głośno apelowali o tą korekturę wybitni naukowcy do RKI.

Ta sama kłamliwa polityka, wprowadzająca społeczeństwo w PANIKE i STRACH była prowadzona w Polsce.

Powyższa grafika mówi dobitnie o tym, i jest ona dostępna na stronie RKI Instytutu. Coraz wyraźniej jest widoczne, że mamy do czynienia z politycznymi decyzjami o podłożu ideologicznym. Takimi działaniami RKI stara się również zacierać ślady winy tych ludzi, którzy swoimi katastrofalnymi decyzjami przyczynili się do czekającej nas dopiero zapaści gospodarczej i do bardzo wielu zgonów ludzkich, które dopiero nastąpią, a które będą logiczną konsekwencją przesunięcia wszystkich operacji ratujących życie np. w wypadkach nowotworów złośliwych.

Jeśli chodzi o liczby zgonów, które spowodowane są przez korona wirusa, nieczyste liczby, to na poniższym wykresie widać, że liczby te sygnalizują zakończenie wpływu korona wirusa na liczbę zgonów. Ten fakt jest zgodny z dotychczasowymi badaniami, na podstawie których okno korona wirusa zostało zamknięte na początku maja. Kalendarz wirusowy jest na końcu tekstu.


image

Trzeba tu nadmienić, że wpisywanie każdego zgonu na konto korona wirusa, gdzie test pokazał pozytywny wynik, nawet tego co zginął w wypadku samochodowym i dzień wcześniej zainfekował się korona wirusem, było zarządzeniem RKI (Robert Koch Instytut) , a więc tej instytucji, która quasi zarządzała kryzysem wraz z recydywistą pandemicznym Prof. Drosden, którego badania były wspierane przez fundacje Billa Gatesa. Mamy zatem do czynienia z układem tworzącym konflikt interesów między badaniami naukowymi a sponsorem tych badań Billa Gatesa, który oczekiwał konkretnych wyników, badań i działań prowadzących do przeprowadzenia przymusowych szczepień. Tylko minister zdrowia mógł wstrzymać te nienaukowe działania RKI, tego jednak nie uczynił. Wielu naukowców apelowało do niego, szczególnie wtedy, kiedy RKI wyraźnie nie zalecało przeprowadzanie autopsji zwłok, co okazało się dużym błędem i pociągnęło za sobą liczne zgony ludzkie. Nawet protest patologów niebyły w stanie zmienić tej decyzji, która rzekomo była ukierunkowana obawą o zdrowie patologów.

Patolodzy poczuli się tak, jak by poczuł się policjant, któremu zakazuje się pogoń za zbrodniarzem, który może zagrozić jego życiu. Po prostu absurd. Dlatego nie wiemy obecnie ile ludzi faktycznie zmarło na korona wirusa a ile na inne choroby.

Dopiero, gdy patolog sądowy z Hamburga Prof. Klaus Puschel wbrew zaleceniom RKI przeprowadził ponad dwieście autopsji zwłok i znalazł przyczyny zgonów, które można było uniknąć, gdyby autopsje były w porę przeprowadzane. Dopiero wtedy nastąpił punkt zwrotny, co uratowało życie wielu ludziom. Prof. Klaus Puschel stwierdził, że przeciętna wieku zgonów wynosiła ponad osiemdziesiąt lat i wszystkie osoby, na których przeprowadzał sekcję zwłok miały choroby towarzyszące.

Dlatego mamy obecnie zarzuty do RKI o nieumyślne spowodowanie śmierci, który zarzut za ten czyn podlega karze z § 80 StGB. Ponieważ pacjenci byli przez działanie RKI źle leczeni, co spowodowało we wielu przypadkach ich zgon.

Przecież Związek Patologów bezskutecznie protestował i ostrzegał przed takimi skutkami tego działania.

Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości