23 obserwujących
217 notek
130k odsłon
427 odsłon

Pozaparlamentarna Komisja Korona Wirusa (ACU)

Wykop Skomentuj9

image


Jak już wspomniałem w Niemczech powstała pozaparlamentarna komisja do zbadania zasadności wprowadzenia ograniczenia praw obywatelskich i gospodarczych ze względu na pandemię korona wirusa.

Ponieważ żadna z partii politycznych nie zażądała stworzenia komisji parlamentarnej, do zbadania zasadności wprowadzenia ograniczeń obywatelskich, inicjatywa obywatelska składająca się z prawników, profesorów, doktorów medycyny, założyła taką komisję do zbadania nadużyć rządowych, których było, co niemiara i do dzisiaj są.

Komisja będzie badała również postępowanie kilku rządowych medyków, którzy arogancko pogwałcali zasadę etyki medycznej „Przede wszystkim nie szkodzić pacjentowi”. Przed komisją będą wypowiadać się renonowani eksperci z całego świata.

Już do tej pory wykryto powiązania polityczno- gospodarcze z grupami interesów producentów szczepionek jak i fabryk mięsnych gdzie powstały ogniska korona wirusa, powiązania o naturze korupcyjnej.

Właściciel fabryki mięsa Tönnies, gdzie powstało ognisko korona wirusa, nie zgodził się do powtórnego przebadania swoich pracowników, którzy przed kamerą opowiadali o wielu nadużyciach i są zdania, że w tej fabryce cała afera powstania ogniska korona wirusa jest bardzo niejasna. Jak się okazało, właściciel tej fabryki ma osobiste kontakty towarzyskie z właścicielem firmy produkującej szczepionki. Dlatego nie wyklucza się celowego tworzenia ognisk korona wirusa, aby podtrzymać pandemię. Takimi przypadkami między innymi będzie zajmować się komisja. Na moim blogu będę się starał na bieżąco informować zainteresowanych pracą komisji.Załącznik: 1

Polska cały czas ma wyniki nowych infekcji w granicach błędu statystycznego. 

Co to oznacza? A to, że wirusa może już nie być, ale błąd statystyczny testów wykaże jego obecność. 

image

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale