24 obserwujących
243 notki
139k odsłon
295 odsłon

Dyktatura zdrowia zbudowana na oszustwach

Wykop Skomentuj35

Jeśli ktoś ma jeszcze problemy ze zrozumieniem dzisiejszych realiów, jeśli nie rozumie z jakiego powodu rzeczywiście ludzie muszą nosić maski i bać się fikcyjnego niebezpieczeństwa, to niech zapozna się z liczbami i faktami, które nie sposób zaprzeczyć. To, że były tworzone sztuczne ogniska  korona wirusa, do podtrzymania autorytarnych przepisów, to było już udowodnione .

Klasyczny przykład jest poniżej, kiedy to wybuchło takie ognisko w firmie Tonnis. Jak się później okazało pod naciskiem opinii publicznej była to fikcja, która jak widać na wykresie pozostała w danych liczbowych poprawiając ( fałszując) statystyki o 1500 zakażeń. Takich fikcyjnych akcji było więcej, które usilnie starały się wymusić drugą falę infekcji.


image

Liczby nie kłamią, dlatego należy spojrzeć na poniższe dane liczbowe o przestrzeniami się wirusów. 

Są to dane przeprowadzone w stu punktach kontrolnych, które poszukują wirusy chorób dróg oddechowych.

Co widzimy w tych danych liczbowych?

Widzimy, że od szesnastego tygodnia roku nie znaleziono już wirusa SARS-CoV-2.

Jeśli spojrzymy na Influenza wirus, który jest groźniejszy od Covid-19, ponieważ od powstania dużej gorączki, aby zatrzymać rozmnażanie się wirusa w ciele, mamy tylko dobę czasu. Po tym terminie już jest niestety za późno.

Co widzimy na tych tabelach?

Widzimy, że w czasie, kiedy praktycznie niebyło Covid-19 mieliśmy 25.270 przypadków zakażeń groźniejszym wirusem Influenza.

  image

Na pytanie co się dzieje, można sobie odpowiedzieć, po zapoznani się z dokumentem fundacji Rockefellera z roku 2010, gdzie znajduje się kilka scenariuszy rozwoju sytuacji na świecie.

imageimage

Scenariusz LOCK STEP właśnie opisuje to, z czym mamy dzisiaj do czynienia. Autorytarne działanie rządów, spowodowane pandemią mają zdyscyplinować społeczeństwo i narzuca jemu taki rozwój, w którym autorytarne działania rządu mają być zaakceptowane. Nawet po obecnej rzekomej pandemii restrykcje ograniczające swobody obywatelskie mają być zachowane. Podróże mają być ograniczone i uzależnione od posiadania elektronicznej smyczy i dokumentu szczepień.

Naturalnie ten scenariusz rozwoju był napisany i oceniony przez fundacje, jako negatywny rozwój. Niemiej jednak te ostrzeżenia przed takim rozwojem wygląda jak instrukcja takiego rozwoju, która obecnie jest realizowana. Pisze tam nawet o przymusie noszenia masek, nawet wtedy, kiedy już nie będzie zagrożenia. Jak również o tym, że restrykcje ograniczające swobody obywatelskie już po pandemii nie będą cofnięte, ale jeszcze zaostrzone.

Wszystko wskazuje na to, że właśnie ten scenariusz jest realizowany, ponieważ dane liczbowe wskazują na to, że SARS-CoV-2 quasi wyzionął ducha, a politycy wprowadzają znów obowiązek noszenia maski, jakby im chodziło o osłabienie naszego systemu odpornościowego.

Najzabawniejsze jest to, że politycy ostrzegają społeczeństwo przed alternatywnymi źródłami informacji i powiadają, że jedynym miarodajnym źródłem informacji są rządowe media reprezentujące jakość i solidność informacji.

Trzeba być naprawdę idiotą, aby niezauważyć co się dzieje. Z dnia na dzieć robi się u nas w Austrii pięć razy więcej testów jak poprzedniego dnia, i prezentuje się społeczeństwu ten wynik, jako wzrost infekcji. 

W ten sposób dodaje się tylko płędy wynikające z dokładności testów i mówi się o wzroście.

To nie tylko brzmi, ale to już prwaie jest taka dyktatura, jaka była opisywana przez Huxleya czy Orwella.

To jest faszyzm zbudowany na dyktaturze zdrowia, jako fundament. I tu kłania się przepowiedź Ignazio Silone, który powiedział, że „następnym razem ja przyjdzie do nas faszyzm, to nie powie on, halo jestem faszyzmem. Ale powie halo, jestem antyfaszyzmem”.


Wykop Skomentuj35
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale