28 obserwujących
386 notek
194k odsłony
808 odsłon

Czyżby szczury zaczęły uciekać z tonącego okrętu?

Wykop Skomentuj31

Musimy przyjąć do świadomości, że mamy do czynienia z zorganizowanym przestępstwem, zorganizowanym na skalę światową. Widzimy, że pandemia korona wirusa jest nic innego jak wielkim oszustwem, które ma za zadanie przebudowę gospodarki w taki sposób, że odbierze wielu ludziom fundament, na którym jest zbudowana wolność, niezależność i egzystencja społeczeństwa. Jest to kontynuacja tego, z czym mieliśmy do czynienia w 2008 roku, kiedy to banki i ich właściciele doprowadzili do kryzysu gospodarczego. Teraz w 2020 roku ma również dojść do znacznie większego kryzysu gospodarczego, w którym pandemia korona wirusa da tym przestępcom do ręki taki instrument prawny, który zakazuje ludziom organizowania się i przeciwstawienie temu autorytarnemu dyktatowi zdrowia, który ze zdrowiem niewiele ma do czynienia. Po to jest zorganizowana na skalę światową pandemia, aby w każdej chwili można wprowadzić zakaz opuszczania miejsca zamieszkania i ograniczyć je do opuszczenia mieszkania w celach zakupu żywności, przy czym niewolno spotykać się większą liczbą ludzi jak jedna. Niewolno również odwiedzać nikogo. Tak już jest w Melbourne w Australii. Po to kreuje się sztucznie liczbę chorych i zmarłych, aby podtrzymać psychozę strachu społecznego i utrzymać restrykcje wprowadzone z powodu pandemii, której nie ma. Są plany we wrześniu lub październiku wprowadzenie takich restrykcji jak w Melbourne, również w Europie.

Do tego niewolno dopuścić. Latami była przygotowywana strategia i budowano struktury o profilu mafijnym składające się również z skorumpowanych polityków. Niszczono struktury niosące cywilizację pokoju i kultury naszych przodków. Wymuszano na społeczeństwach pod pretekstem tolerancji w integrowanie w swoje struktury zboczeń seksualnych, które normalizowano.

Organizowano wojny, aby wymusić falę uchodźców, która ma zaleć Europę i stworzyć nierozwiązalne problemy społeczne w krajach wyrosłych na cywilizacji łacińskiej.

My uwolnimy się od wpływu mafijnych struktur i nie będziemy więcej u was kupować, my stworzymy również własny przemysł i przedsiębiorstwa.”

Powyższy tekst jest częścią mowy Dr. Heiko Schoening na Berlińskiej korona demonstracji. Od tego czasu minęło kilka dni i powoli mafijne struktury w rządzie wycofują się z absurdalnej narracji, jaką kilka miesięcy utrzymywali. Można odnieść wrażenie, że szczury zaczynają opuszczać tonący okręt.

Powoli minister zdrowia w Niemczech mięknie i przyznaje się do błędów infantylnie tłumacząc się.

Czyżby te dranie otrzymali nowe dyrektywy od masonerii, która poczuła, że musi zmienić narracje, aby nie utracić źródła swojej egzystencji? Za kilka dni się przekonamy, ponieważ ruch oporu jest coraz mocniejszy i wojna informacyjna prowadzona przez te mafijne struktury skorumpowanych polityków zaczyna być przez te struktury przegrywana. Nieubłagalnie nadchodzi czas rozliczenia i niewolno dopuścić do zaniechania stanowczego rozliczenia tych draniów, jeśli przyszłość ma należeć do ludzi chcących pokoju i spokoju na zasadach budujących stabilne i sprawiedliwe struktury społeczne.


Wykop Skomentuj31
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale