24 obserwujących
243 notki
139k odsłon
297 odsłon

Jaka jest koncentracja dwutlenku węgla pod maską?

Wykop Skomentuj5

Notatkę tą piszę dla tych z Państwa, co twierdzą, że maskę trzeba nosić 10 lat, aby wystąpiły negatywne skutki. 

W Austrii przez medyków zostały przeprowadzone doświadczenia aparaturą, która mierzy zawartość dwutlenku węgla w powietrzu (50 000 PPM).

W normalnej sytuacji koncentracja dwutlenku węgla CO2 mierzona w biurze lub pokoju wynosi 0,1 %. Zalecane jest (0,1- 0,2) % to jest tzw. wartość normalna.

Jeśli urządzenie pokaże wartość 5 000 PPM wtedy zawartość C02 w powietrzu wynosi 0,5% jest to wartość, przy której inspektor pracy powinien reagować.

Wiadomo jest, że w urzędach i sklepach pracownicy są zobowiązani do noszenia maski, dlatego badania koncentrują się na tej grupie społecznej.

Badania te wykazały, że po kilku minutach koncentracja CO2 pod maską przekracza kilkadziesiąt razy dopuszczalną normę i jest w granicach (30000- 50000) PPM. Dlatego coraz więcej pracowników dostawało symptomy, które są typowe dla zatrucia dwutlenkiem węgla CO2. Senność, brak koncentracji, ból głowy. Z tego powodu zlikwidowano obowiązek noszenia maski dla kasjerek w marketach, które coraz częściej zaczęły chorować.

image

Na powyższym wykresie linia niebieska pokazuje wzrost CO2 pod maską. Do linii czerwonej mamy wartości dopuszczalne i nieszkodliwe dla zdrowia. Linia fioletowa obrazuje nam wilgotność powietrza i jasnoniebieska wzrost wilgotności powietrza, która również przekracza nomę. Jeśli dzieci w szkołach będą zmuszone do noszenia maski, wtedy należy oczekiwać spadek osiągnięć w nauce i uszczerbek na zdrowiu dziecka.

CO2 jest trucizną, która w wysokiej koncentracji doprowadza do takiej zmiany w mózgu, które prowadzą nawet do zgonu. Trucizna ta poniżej tej wartości krytycznej powodującej zgon, również działa bardzo negatywnie i nieodwracalnie na mózg, proces ten jest jednak bardzo spowolniony i prowadzący do uszczerbku nie tylko zdrowia, ale również stopnia inteligencji człowieka.

Ta wiedza jest ogólnie znana medykom, dlaczego zatem milcząco godzą się na ten stan rzeczy.

Poniżej mamy dyskusję lekarza z adwokatem o problemie i badaniach koncentracji CO2 pod maską, gdzie prezentowane są badania w tej kwestii.

https://www.youtube.com/watch?v=QB50bDjTqDM

image

Wykop Skomentuj5
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości