27 obserwujących
310 notek
163k odsłony
238 odsłon

Skrupulatne przygotowanie do ideologicznej pacyfikacji społeczeństw.

Wykop Skomentuj3

Istnieje coraz więcej dowodów na to, że wprowadzone korona wirus obostrzenia są niczym innym jak zdrowotnym stanem wojennym wymierzonym przeciwko społeczeństwu polskiemu, nie tylko polskiemu. Takie można odnieść wrażenie po zapoznaniu się z faktami i korelacjami związanymi między tymi faktami. Patrząc z perspektywy rządowej widzimy niesamowite luki i niedociągnięcia logiczne i negatywny stosunek do innej perspektywy, którą reprezentuje większość wybitnych naukowców.

Można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z dogmatami pozbawionymi związku z nauką i dotychczasowymi osiągnięciami w medycynie. Skąd się to bierze, te ciągłe powtarzanie strony rządowo-medialnej, że mamy do czynienia z groźnym wirusem?

Czy jest obecnie realizowany scenariusz, który został wcześniej napisany i skrupulatnie przygotowywany?

Sądzę, że tak właśnie jest.

Mamy do czynienia z długo przygotowywanymi wydarzeniami mającymi zadanie spacyfikowania społeczeństwa w celach odebrania jemu wolności i demokracji i narzuceni rozwoju destruktywnego w celach stworzenia chaosu, w którym oligarchia finansowa chce dokonać takich zmian społeczno- gospodarczych, które zapewnią oligarchii dalsze pasożytowanie na zagospodarowanymi przez siebie masami ludzkimi.

A może jest inaczej i rzeczywiście wirus spadł na nas jak piorun z jasnego nieba i sieje grozę i zagrożenie dla zdrowia i życia społecznego?

Wtedy takie głosy jak mój, są czystą TEORIA SPISKOWA wyssaną z palca. W każdym razie takiego zdania jest oficjalnie strona medialno-rządowa i wszystkie alternatywne i najbardziej logiczne przemyślenia a nawet fakty, sprowadzane są właśnie do TEORII SPISKOWEJ.

W mojej ocenie mamy do czynienia faktycznie z bombardowaniem podstawowych praw ludzkich do wolności i swobodnej wypowiedzi. To wszystko dzieje się pod pretekstem wielkiego zagrożenia wirusowego, które jest mierzone PCR testem ubranym w dogmatyczne szaty. Według tej dogmatycznej narracji taki PCR test jest pozytywny, co oznacza zakażenie, chorobę i potencjalny zgon.

Aby utrzymać tą tezę, nie dopuszcza się do dialogu między naukowcami. Już ten sam fakt daje nam dużo do myślenia.

Taka dyskusja obaliłaby tą dogmatyczną tezę o PCR teście, który de facto nie daje żadnej informacji o istniejącym zakażeniu. PCR test daje nam tylko informacje o możliwej egzystencji kwasu rybonukleinowego RNA, który powstaje znacznie wcześniej jak dojdzie do zakażenia. Powstaje on również jak do tego zakażenia wirusem niedojdzie np. na płaszczyźnie antyciał lub T-leukocytów. Ale ta wiedza jest skrzętnie chroniona i niedopuszczana do mediów publicznych.

To, co rządy obecnie wyczyniają z wolnością obywateli, może tylko i wyłącznie funkcjonować w społeczeństwie zdominowanym przez STRACH, co jak wiadomo zawęża bardzo pojrzenie na rzeczywistość. Zatem STRACH jest paliwem do quasi motoru rządowych restrykcji ograniczających prawa obywatelskie. Potwierdzają to również liczby zgonów, które nawet są mniejsze jak każdego roku w porze infekcji.

To, że wcześniej były opracowane strategie walki propagandowej ze społeczeństwem, pokazuje mam coroczne sprawozdanie rządowe z roku 2019 o działalności sekt. Austriacka opozycja parlamentarna zajęła się tą sprawą. W poniższym materiale czas 08:50, szef opozycji prezentuje te sprawozdanie.

Sprawozdanie o działalności sekt ma 170 stron, w tym ponad 70 stron, o dziwo, jest poświęcony korona wirusowi, którego jeszcze wtedy nie było. W tym sprawozdaniu niebyło mowy o radykalnym działaniu sekt islamskich czy Scientology sekte, co należało się spodziewać. A o czym tam była mowa?

O tych grupach społecznych, które zaprzeczają istnieniu korona wirusa lub szkodliwości tego wirusa, którego jeszcze nie było.

Ten dokument jest dowodem na wcześniejsze przygotowanie strategii deformującej stanu faktycznego zagrożenia społecznego wychodzącego się od wirusa, którego jeszcze nie było. Każda opinia niezgodna z opinią medialno-rządową, była torpedowana, ośmieszana a nawet kryminalizowana. Każdy naukowiec mający odmienne zdanie od rządu był marginalizowany i dyskredytowany. Jednym słowem WALEC MASZYNY propagandowej był znacznie wcześniej skonstruowany i przygotowany do niszczenia prawdy.

Już wtedy ustalono, że dobre i prawdziwe jest to, co mówi WHO. Każda opinia, która niezgodna jest z tym, co WHO propaguje, jest nieprawdą. Zatem co jest prawdą a co kłamstwem jest ustalane przez ideologów.

To są fakty, które nie da się zaprzeczyć, że to była i jest akcja propagandowa o ściśle określonych celach, które mają prowadzić do autorytarnej, niebezpiecznej władzy pozbawionej racjonalnego działania w kierunku wspólnego dobra społecznego. I tu ocieramy się już o filozofię, którą znamy z roku 1933, a która wykreowała władzę Hitlera.

https://www.youtube.com/watch?v=fCMcsMIQH5c 


Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale