41 obserwujących
638 notek
283k odsłony
  193   0

Korona Komisja Austria

ACU_Austria
ACU_Austria

Prof. DDr. Martin Haditsch – Pozaparlamentarna Korona Komisja Austria.

Uzasadnienie potrzeby zbadania wydarzeń wokół Covid-19 prof. Haditsch.Od samego początku pandemii, jako lekarz nie mogłem zrozumieć, w jaki wrogi sposób dla człowieka i społeczeństwa obchodzi się polityka ze społeczeństwem. To wszystko polityka czyniła opierając się na wirusie, który nie zasługuje na tą uwagę. Jako lekarz, który prowadzi laboratorium zajmujące się diagnostyką, zdaje sobie w pełni sprawę z niebezpieczeństwa wirusowego. Właśnie dla tego jestem świadomy zagrożenia i nie mogę, jako medyk, przyjąć do wiadomości, że cały świat jest zagrożony przez jednego wirusa Sars-Cov-2 i jedno czego mamy się bać to zgonu na Covid-19. Tym samym i z tego powodu wszystkie inne choroby mają być w obliczu Covid-19 zaniedbane. 

Dlatego przypominam wszystkim lekarzom o naszym kodeksie medycznym, z którego wynika, że my medycy mamy łagodzić cierpienie wszystkich cierpiących ludzi.

Dlatego zdecydowaliśmy się do założenia wspólnej platformy nie mogąc patrzyć na upadek wartości, z jakim mamy obecnie do czynienia.


Lubię to! Skomentuj8 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale