27 obserwujących
310 notek
163k odsłony
181 odsłon

Korona Komisja Austria

ACU_Austria
ACU_Austria
Wykop Skomentuj7

Prof. DDr. Martin Haditsch – Pozaparlamentarna Korona Komisja Austria.

Uzasadnienie potrzeby zbadania wydarzeń wokół Covid-19 prof. Haditsch.Od samego początku pandemii, jako lekarz nie mogłem zrozumieć, w jaki wrogi sposób dla człowieka i społeczeństwa obchodzi się polityka ze społeczeństwem. To wszystko polityka czyniła opierając się na wirusie, który nie zasługuje na tą uwagę. Jako lekarz, który prowadzi laboratorium zajmujące się diagnostyką, zdaje sobie w pełni sprawę z niebezpieczeństwa wirusowego. Właśnie dla tego jestem świadomy zagrożenia i nie mogę, jako medyk, przyjąć do wiadomości, że cały świat jest zagrożony przez jednego wirusa Sars-Cov-2 i jedno czego mamy się bać to zgonu na Covid-19. Tym samym i z tego powodu wszystkie inne choroby mają być w obliczu Covid-19 zaniedbane. 

Dlatego przypominam wszystkim lekarzom o naszym kodeksie medycznym, z którego wynika, że my medycy mamy łagodzić cierpienie wszystkich cierpiących ludzi.

Dlatego zdecydowaliśmy się do założenia wspólnej platformy nie mogąc patrzyć na upadek wartości, z jakim mamy obecnie do czynienia.


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale