29 obserwujących
401 notek
199k odsłon
665 odsłon

Szczepionka już jest, ale prawie nikt nie chce się zaszczepić

Wykop Skomentuj27

image

W Austrii zanotowany został drastyczny spadek kandydatów, którzy wyraziliby gotowość do szczepienia.

Od kilku lat liczba szczepiących się na grypę spadła od 15% do 5%. Powodem tego był fakt, że odnotowano więcej zachorowań na grypę u ludzi podejmujących te profilaktyczne działania.

Obecnie w dobie fikcyjnej sfabrykowanej pandemii i niesamowitej propagandy medialnej zalecających zaszczepienia się przeciwko sars-cov-2 propaganda ta przyniosła odwrotne skutki do oczekiwanych, ponieważ gotowość do zaszczepienia się w ostatnich dniach spadła o 5% i obecnie wynosi tylko 19% i oczekiwana jest dalsza tendencja spadkowa.

Społeczeństwo coraz bardziej widzi luki logistyczne w działaniach rządu, który pozytywne wyniki PCR testu uznaje za zakażenie, co jest wbrew dotychczasowej wiedzy o tym wirusie.

Społeczeństwo zobojętniało na ciągłe straszenie jego wirusowym zagrożeniem i groteskowo patrzy na codzienne meldunki liczb „zakażeń” i „zgonów” na sars-cov-2 .

Również propaganda w postaci straszenia obrazów w postaci pokazywania w prasie i TV ludzi ubranych w kombinezony „kosmitów” wywołuje zamiast obawy przed zakażaniem, śmiech i ignorancję w społeczeństwie. I tu nasuwa się stara mądrość zawarta w bajce „ O Kotku i Koguciku”.


Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości