28 obserwujących
388 notek
194k odsłony
417 odsłon

Jaki jest cel NOWEJ RZECZYWISTOSCI

Wykop Skomentuj6

Celem NOWEJ RZECZYWISTOSCI po fikcyjnej pandemii jest Czwarta Industrialna Rewolucja, która jest opakowana w ideologie ratowania świata, a która ma wprowadzić ludzkość również w Transhumanizm, który zatrzyma ewolucję człowieka wtapiając jego własności z maszyną i tak stworzyć ludzką hybrydę pół człowieka pół robota tzw. Cyborg. Są to słowa Klausa W. Schwaba założyciela Światowego Forum Ekonomicznego.

Aby to umożliwić, należy zniszczyć dotychczasowe osiągnięcia cywilizacyjne człowieka, odebrać mu kulturę, tradycję i zachowania zgodne z naturą człowieka i zaprogramować go jak maszynę, na nowo.

Zlikwidować tysiącletnie osiągnięcia cywilizacyjne człowieka wynikające z jego natury, szczególnie te osiągnięcia cywilizacyjne ostatnich 500 lat, kiedy zostało zasiane ziarno wolności jednostki ludzkiej, które doprowadziło do zniesienia niewolnictwa i powstania uniwersalnego humanizmu. 

Projektanci NOWEJ RZECZYWISTOSCI chcą dokonać regresu cywilizacyjnego o więcej jak dwa tysiące lat.

Po co człowiekowi święta, po co teatr, muzyka, hobby, sport i kultura w szerokim tego słowa znaczeniu. To będzie wszystko zbędne, niepotrzebne. Nowy człowiek nie będzie miał własności prywatnej i będzie totalnie kontrolowany przez klasę panów jego życia i śmierci.

Jak ma wyglądać „człowiek” przyszłości, a właściwie hybryda jego, o tym mów Klausa W. Schwaba założyciel Światowego Forum Ekonomicznego, gdzie prywatni ludzie, oligarchowie ustalają i wytaczają drogę rozwoju społeczeństw zgodnie ze swoją wolą i interesem ekonomicznym. Na tym forum ustala się ramy działania polityków, którzy również biorą w nim udział. Ramy działania nienaruszające woli i interesów oligarchii i prowadzące do niemożliwości rozwiązania problemów społecznych.

https://www.youtube.com/watch?v=VhXQZMbDsG4

Korona pandemia jest pierwszym krokiem w tym kierunku, który już odczłowiecza istotę ludzką.

Człowiek dla człowieka ma być potencjalnym zagrożeniem i ludzie mają siebie się bać. Uczucia, stany zadowolenia, zmartwienia, bólu, niepewności i inne, jakie człowiek oddaje mimiką, mają być nieczytelne. Prowadzi to do dezorientacji i wyobcowania ludzi między sobą i quasi zrywa klasyczny kontakt socjalny ze środowiskiem. Noszenie zakrytej twarzy przez maskę jest środkiem do osiągnięcia takiego celu. To wszystko jest zaplanowane przez chore umysły, które quasi chcą „ratować” świat przed przeludnieniem, ‘dlatego chcą poprawić matkę naturę i „uszlachetnić” człowieka wtapiając go z maszyną. Pierwszym krokiem w kierunku zniszczenia tego, co matka natura stworzyła, jest szczepionka prowadząca powoli do odczłowieczenia istoty ludzkiej.

To brzmi niewiarygodnie i prawdę mówiąc życzyłbym sobie, aby tak niebyło, ale nie posiadam odporności na fakty, które mówią jednoznacznie za siebie. Zbyt wiele wskazówek jest w tym kierunku, że mamy do czynienia z psychopatami mającymi zamiar za wszelką cenę „naprawiać” matkę naturę i odgrywać rolę Boga.

Świat jest spychany coraz to mocniej w kierunku Zdrowotnego Faszyzmu. Tak, jest to faszyzm, który quasi ratuje świat przed człowiekiem. Dokładnie tak jak Hitler ratował Europę przed żydami i komunizmem. W imię tego celu mordował innych ludzi, których uznał za szkodliwych lub zbędnych.

Takie wrogie ideologie dla ludzkości, z jakimi mieliśmy do czynienia w historii, i mamy obecnie, zawsze ideologie te uprawiają politykę usprawiedliwionego mordu nad innymi ludźmi, naturalnie dla dobra ludzkości. Dzisiaj dzieje się to również i już odbywa się ideologiczna selekcja i podział społeczny. Naturalnie mordy dzisiaj są niewidoczne i skrupulatnie ukrywane tworzonymi konstrukcjami kłamstw. Dzisiaj stosuje się metody zmodyfikowane, które doprowadzają ludzi do samobójstw i odbierają ludziom możliwość leczenia. Ludzie boją się skorzystać z wizyty lekarskiej, ponieważ zaufanie między pacjentem a medycyną zostało zniszczone. Społeczeństwo zostało systemowo i celowo, jak wynika z dokumentów, zepchnięte w stan neurozy, aby uczynić je uległym głupio mądrym zarządzeniom, które są nieuzasadnione. Już na samym początku tej fikcyjnej pandemii, jak jeszcze niebyło wiadome, z jakim zagrożeniem mamy do czynienia, już wtedy politycy wiedzieli, że jedyną drogą do normalności jest SZCZEPIONKA. Wiedzieli bez konsultacji z wybitnymi specjalistami i naukowcami w dziedzinie, którzy próbowali zahamować te szaleństwo.

Pomimo tego, że wiadomo jest, że covid-19 nie przedstawia większego zagrożenia jak grypa, co zostało nawet urzędowo zatwierdzone przez WHO, pomimo tego polityka robi wszystko, aby wykreować jak największe liczby zgonów i zakażeń, tym samym zdobyć legitymacje do dalszych zaostrzeń i ograniczeń wolności, mobilności z normalnego życia społeczeństwom.

Testują ludzi na siłę testami, które nie są do tego przeznaczone, aby znaleźć zakażenie, i każdy pozytywny test pomimo tego interpretują jak zakażenie. Niebezpieczni wariaci, których izolacja jest więcej jak konieczna, zanim dojdzie do większej tragedii.


Wykop Skomentuj6
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale