28 obserwujących
383 notki
193k odsłony
307 odsłon

Arogancja Władzy Sięgał Zenitu i Poziomu Średniowiecza.

Wykop Skomentuj12

Nie do wiary. Mieliśmy właśnie konferencje prasową w Bundestagu, na której dziennikarze stawiali pytania do przedstawicielki prasowej kanclerz Merkel.

Jeden z dziennikarzy zadał ciekawe pytanie, na które de facto nie otrzymał wyczerpującej odpowiedzi, z której wynikałaby powaga pandemicznej sytuacji i stosunek rządu do tej sytuacji. Pytanie brzmiało następująco,

na jakich studiach czy badaniach opiera się Merkel podejmując ostatnią decyzję o Lockdownie. Mianowicie najnowsze badania z Stanford Uniwersytetu przeprowadzone przez wybitnych naukowców jednoznacznie wykazały, że Lockdown nie ma żadnych pozytywnych aspektów w falach infekcyjnych. Ten stan rzeczy poświadczyło WHO i dlatego odradza Lockdown".

Poniżej jest tłumaczenie wyników tych studiów.  

Badanie z Stanford Uniwersytetu przeprowadzone z czołowym naukowcem medycznym Prof. Ioannidisem wykazały , że nie ma żadnych korzyści z blokad Lockdown.

Lockdown to zupełnie nowy środek, który po raz pierwszy został zastosowany przez chińskich przywódców w Wuhan, a następnie szeroko rozpowszechniony na Zachodzie. Do tego czasu środek ten był postrzegany jako nienaukowy i szkodliwy, a także został odrzucony przez WHO. Do tej pory przeprowadzono wiele badań, które wykazały, że nie ma żadnych korzyści z Lockdown, ale tylko są ogromne szkody. Udowodnili to również czołowi naukowcy ze Stanford, John A. Ioannidis i Jay Battacharya. Blokada w wielu krajach, która tymczasowo trwała od listopada do Bożego Narodzenia do końca stycznia, powoduje dalsze ogromne szkody bez wpływu na wskaźnik infekcji.

https://tkp.at/2021/01/11/stanford-studie-mit-top-medizin-wissenschaftler-ioannidis-zeigt-keinen-nutzen-von-lockdowns/

Niestety rzeczniczka pani Merkel niebyła w stanie odpowiedzieć na pytanie dziennikarza i nie podała żadnych badań, na podstawie których Merkel wprowadza następny Lockdown. 

Dwukrotnie dziennikarz prosił o odpowiedź, „ na jakiej podstawie naukowej i czym się kieruje pani Merkel zamykając gospodarkę i ograniczając życie ponad osiemdziesięciu milionów Niemców?

To co usłyszałem jest po prostu szokujące. Rzeczniczka pani Merkel powiedziała dosłownie, że „ pani Merkel wierzy w to, że są takie badania”.

I to jest odpowiedź bazująca na wierze, a nie na badaniach naukowych. To jest nie do wiary.

Kto zna Niemiecki sam może się przekonać o tym, że Lockdowny są przeprowadzane przy pomocy wiary w coś, czego wcale nie musi być. To jest arogancka ignorancja interesu społecznego, która jest analogiczna w Polsce.

Arogancka ignorancja i podkopywanie fundamentu gospodarczego społeczeństwa, który to fundament został wymyślony przez człowieka i ma służyć społeczeństwu do zapewnienia jemu standardu życia. Gospodarka jest dla człowieka, a nie odwrotnie. 

https://www.youtube.com/watch?v=KzXwi0An9g8&feature=youtu.be


Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale