32 obserwujących
469 notek
220k odsłon
  403   0

Czy taką przyszłość chcemy dla naszych dzieci i wnuków?

Jeszcze niedawno takie hasło  było uważane za TEORIE SPISKOWA.

image


----------------------------------

Narzędzia systemowe polityka i media właśnie zamierzają budować nam przyszłość bez naszej akceptacji. Stosują oni takie strategie manipulacji, które celowo przekierowują społeczeństwo na myślenie i postępowanie przy pomocy emocji, zazdrości, strachu i nienawiści. Ponieważ w taki sposób można ominąć rzeczowego argumentowania, uzasadnienia społeczeństwu celowości obecnego działania rządu w sprawie takiej przebudowy społeczeństwa, w której Lockwown jest narzędziem odbierającym stopniowo prawo do wolności i sprzeciwu społecznego.

Niejednokrotnie rządy nie posiada nawet rzeczowych bazujących na nauce dowodów, dlatego dyskusja ze społeczeństwem jest niechciana przez rząd, a nawet nie dopuszcza się do dyskusji na scenie publicznych mediów. Liczby zakażeń i zgonów na Covid-19 nie są żadnym naukowym dowodem, ponieważ nie bazują one na faktach naukowych, które jednoznacznie mówią, że PCR test nie jest w stanie wykazać w ciele zakażenia. Liczby zgonów i zakażonych są liczbami wziętymi z kapelusza, czy jak kto woli z sufitu.

Polityka i media tworzą wspólny „biotop”, i w ten sposób odmawiają odpowiedzi na pytania społeczeństwa i nie chcą nawet prowadzić rzeczowej dyskusji, w zamian za to indukują w społeczeństwie strach i niepewność i dążą do podziału społecznego.

Media starają się obecnie odebrać ludziom zdolność własnego myślenia i wyciągnięcia własnej konkluzji, która jest efektem tego własnego myślenia.

W ten sposób quasi produkuje się ludzi, którzy ślepo mają wierzyć w rządowe zalecenia i nawet nie widzą potrzeby podejścia do tych zaleceń krytycznie, ponieważ ci ludzie są przekierowani na emocjonalne reakcje i kierowani są oni przy pomocy strachu fikcyjne narastających liczb zgonów i zakażeń wziętych z sufitu.

Rząd dla tych ludzi jest quasi zbawcą prowadzącym do najlepszego rozwiązania, bez którego ci ludzie nie mają żadnej koncepcji rozwiązania przyczyny swojego strachu. Jest to znana forma ubezwłasnowolnienia przez manipulacje.

Nie poddaje się pod dyskusję różnych badać naukowych, które są rzeczowe, ale nie pasują do linii polityki medialno-rządowej uzasadniającej Lockdown.

Nie podaje się pod wątpliwość głównego fundamentu tej pandemii PCR testu, który nie jest w stanie ustalić czy człowiek jest zakażony czy nie. Na ślepo bada się społeczeństwo i każdy wynik pozytywny testu interpretuje się jako zakażenie, co jest niezgodne z prawdą.

Dlaczego nie robiło się sekcji zwłok, a każdy zgon bada się PCR testem, który w przypadku wyniku pozytywnego, ustalał przyczynę zgonu na Covid-19.

Takie badanie jest nie tylko pozbawione naukowej zasady ustalania zgonu, ale wskazuje na dużą ignorancje dotychczasowych osiągnięć medycznych, co jest naganne. Można powiedzieć, że za obecną sytuacje odpowiedzialni są również ludzie, którzy nie potrafią korzystać z własnego rozumu, dlatego bezkrytycznie wierzą we wszystko, co rząd mówi, i nie informują się w alternatywnych źródłach informacji, jak np. bezpośrednio w miejscach gdzie były przeprowadzane badania. Dla tych ludzi, alternatywne zdanie, które niezgodne jest z informacją medialno-rządową, często kojarzona jest z TEORIA SPISKOWA.

Tacy ludzie mają często osobowość poddańczą i nie traktują polityków jak powinno się traktować ich w demokracji, jak swoich urzędników, gdzie społeczeństwo jest pracodawcą polityków.

I to jest problem dla społeczeństwa świadomego rzeczywistości, które chciałoby dążyć do kreatywnego rozwoju wspólnoty społecznej. Tą kulą u nogi tego rozwoju są właśnie ludzie leniwi w swojej głowie, nieposiadający politycznej kompetencji.

Dla takich ludzi społeczeństwo, które jest przeciwko Lockdown, należy do tych ludzi, co zaprzeczają istnieniu wirusa, co jest bzdurą. Tym ludziom nie sposób wytłumaczyć, że Lockdown przyczynia się nie tylko do wielu zgonów ludzkich, ale również do zniszczenia gospodarki, która jest po to przez człowieka stworzona, aby zapewnić mu standard życia.

I tak np. ci ludzie niekorzystający z zawartości swojej głowy, nadchodzący Gread Reset uważają za TEORIE SPISKOWA, aczkolwiek oficjalnie mówi się o tym, i na czym on ma polegać. Nawet tzw. elity z Forum Ekonomicznego z Davos wydały publikacje w tej sprawie. Klaus Schwab wydał książkę „The Gread Reset” i uzasadnia dosłownie mówiąc „Wir können nicht zur alten Normalität zurückkehren" ( My nie możemy wrócić do starej normalności ). I takich ludzi słuchają nasi politycy, dla których zdanie społeczeństwa i niezależnych naukowców jest nieważne.

Do tych ludzi jeżdżą politycy po wskazówki i przez tych ludzi politycy są kontrolowani. Great Reset jest to proces transformacji, zgodnie z wolą ludzi zarządzających decyzjami naszych polityków. Cała gospodarka i dotychczasowy porządek społeczny, jak również cywilizacyjny, ma być tak przekształcony, jak sobie życzą te elity. Społeczeństwa nie mają nic do powiedzenia i mają się poddać woli ludzi, którzy realizują swoje chore plany.

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale