31 obserwujących
468 notek
220k odsłon
  169   1

Niemieckia polityka wyznacza utopijne cele przyszłości w EU.

Lauterbach - Niemiecki polityk o sadystyczno-narcystycznej osobowości zamierza walczyć ze zmianami klimatycznymi.

Gdybyśmy mieli dzisiaj obozy koncentracyjna w stylu Auschwitz, Lauterbach nadawałby się na obozowego zastępcę komendanta takiej placówki.

Takie odnoszę wrażenie po doświadczeniu z jego autorytarnymi wypowiedziami, które same w sobie są nielogiczne i sprzeczne.

Lauterbych jest nośnikiem pomysłów rządowych i już sygnalizuje nowy cel walki rządu, walki z klimatem. Biedak nie wie, że zmiany klimatyczne były i będą, ponieważ taka jest natura naszej planety. W rozmowie w TV proponuje rozwiązania problemu, które to rozwiązania za chwilę nazywa TEORIA SPISKOWA.

Jakie mają być nowe cele w EU?

Wynika to z poniższej rozmowy.

Moderator cytuje Lauterbacha: Do rozwiązania problemów z klimatem, potrzebne są takie działania, które są analogiczne do ograniczenia osobistej wolności, jak w przypadku walki z pandemią.

Moderator: Jak tą pan wypowiedź rozumieć?

Lauterbach: A więc ograniczenie możliwości podróżowania się, żebyśmy wirusa nierozprzestrzeniali w innych regionach. Trzeba poza tym z wielu spraw zrezygnować, które chętnie byśmy robili, ponieważ tu chodzi o zdrowie publiczne. Musimy akceptować różne ograniczenia, chcąc wstrzymać zmiany klimatu.

A więc nie będziemy podróżować tak, jakbyśmy chcieli.

Musimy również ograniczyć się z konsumpcją, nie chce wykluczyć, że niektóre rzeczy będziemy musieli zabronić.

Moderator: To jest właśnie to, jak to wielu powiada, że ograniczenia z powodu pandemii przejdą w ograniczenia z powodu walki z klimatem.

Lauterbach: Tak, ale to jest TEORIA SPISKOWA.

Moderator: Dlaczego, pan przecież powiedział, że korona ograniczenia muszą być dobrym przykładem do naśladowania w agendzie klimatycznej.

Co to oznacza?

To oznacza, że jak się nie uporamy z tymi idiotyzmami psychopatów, to czekają nas po pandemii jeszcze ostrzejsze ograniczenia praw swobody i wolności.

Obecnie w EU mają do powiedzenia te siły, które niewiedzą co czynią. 

https://www.youtube.com/watch?v=_rBKeyBNv1M

Jako główny argument wzrostu CO2 używają studia NASA, których wynikiem jest wzrost CO2 od początku czasu industrializacji. Wybiórcze studia, ponieważ nie uwzględniają one czasu przed industrializacją, kiedy CO2 było większe jak obecnie.

Jak funkcjonują takie studia na zlecenie rządowe, jakiegoś problemu. To opisałem w poprzednim temacie. Cel studiów jest podany i naukowcy dopasowują wybiórczo materiały do potrzeb wyników studiów. Dlatego omijane są okresy czasu, w których CO2 było wyższe niż obecnie.


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale