40 obserwujących
574 notki
261k odsłon
  319   3

-- Wirusowe Nowinki – 13.04.2021

--------------------------------------------------

Francuski ruch oporu społecznego nabiera wymiaru artystycznego. Nagle na dworcu pojawia się orkiestra.

Wspaniale! W tym wydarzeniu jest epicki oddech! Kobiety godne podziwu w czołówce,  inteligentna prezentacja i zakończenie. Niech ten dokument rozejdzie się po całym świecie i zainspiruje tysiące grup oporu. Aby zmienić sytuację. DZIĘKUJEMY organizatorom i dziękujemy Gare de l'Est, który mimowolnie stał się najpiękniejszym parkietem w Paryżu.

image

https://www.youtube.com/watch?v=Gq9qFvoMKaY

--------------------------------------------

Kto zaleca i w czyim interesie jest to, że biologiczny, psychiczny i socjalny rozwój naszych dzieci ma być zahamowany i nawet uszkodzony?

Ta nieludzka, wrogo nastawiona do ludzi obecna medycyna, chce naszym dzieciom stworzyć problemy w ich rozwoju, którymi będą one obciążone przez całe życie.

Naszym obowiązkiem jest stanowcze przeciwstawienie się temu dalszemu rozwojowi.

Szwajcarscy psycholodzy biją na alarm, ponieważ podwoiła się liczby dzieci chcących popełnić samobójstwo. Na oknie kliniki dzieci przyklejają kartki z hasłami „ Powietrza! Dajcie mi swobodnie oddychać i się rozwijać”.

image

--------------------------------------------------

Według MDR, Ministerstwo Edukacji Turyngii ogłosiło, że przełomowe orzeczenie Sądu Okręgowego w Weimarze , które znosi obowiązek noszenia maski, zostanie zignorowane. W szkołach nadal ma obowiązywać wymóg noszenia maski.

To kolejna obnażająca demonstracja dla obywatela, że Niemcy nie mają już wiele wspólnego z demokracją opartą na rządach prawa.

Tym samym wyczerpują się powoli wszystkie możliwości, które należy wykorzystać przez bezpośrednim przejęciem władzy przez suwerena broniącego się przed pełzającym faszyzmem.

https://report24.news/masken-urteil-von-weimar-wird-ignoriert-deutscher-rechtsstaat-am-ende/

---------------------------------------------------


Lubię to! Skomentuj23 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale