44 obserwujących
793 notki
324k odsłony
  342   1

W końcu się doczekałem na covida, z czego jestem zadowolony.

-------------------------------------------

Czekałem na te „zagrożenie”, jak Goethe czekał na Strach.

image

Znajoma była w Macedonii na weselu i wracając do Austrii nie dała się zbadać, choć była bardzo przeziębiona i tak doszło do zarażenia mnie.

Czy miałem symptomy?

Nic specjalnego, jak przy każdym sezonowym przeziębieniu. Katar, kaszel i komiczne uczucie w oczodołach, jak również małe osłabienie jak przy każdym przeziębieniu.

Łaskotało mnie w gardle, co było nieprzyjemne, na to pomogły mi cukierki ziołowe.

Co do utraty zapachu, to jak przy każdym katarze kanały idące od nozdrzy są niedrążone, nie można wymagać, że zapachy mógł dobrze identyfikować.

Pomyślałem sobie, że w końcu mam okazję przeprowadzić w domu testy, których mam kilka pudełek otrzymanych bezpłatnie w aptece.

Ponieważ testy są niedokładne, postanowiłem w pewnym odstępie czasu zrobić osiem testów z dwóch różnych firm. Wynik jest poniżej widoczny.

image

Od czasu, jak dowiedziałem się, że jestem w łańcuchu infekcyjnym, od razu lepiej się poczułem.

A to dla tego, ponieważ na własnym ciele mogłem się przekonać, że ten covid-19, to nic innego jak zwykłe przeziębienie, które quasi można zażegnać przy pomocy standardowych środków z domowej apteczki. Przed wczoraj w przed snem wziąłem aspirynę i w nocy wypociłem prawie te przeziębienie.

Ponieważ nie jestem szczepiony, to nie ma powodu do obaw, że mój system odpornościowy wyidukuje antyciała wzmacniające przebieg C-19, która to choroba jest śmieszna w porównaniu z grypą.

Jest dokładnie tak, jak niezależni specjaliści mówią, że C-19 nie jest zagrożeniem dla ludzi zdrowych, ale tylko dla tych, co mają choroby i ich stan zdrowia jest taki, że nawet katar im odbierze życie.


Lubię to! Skomentuj38 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale