42 obserwujących
747 notek
312k odsłon
  165   0

Zeznanie załamanego szczepionkowego lekarza.

------------------------------------------------------------

Dr. Guido Hofmann -- Szczepienie nie ma nic wspólnego z korona wirusem, ale w rzeczywistości jest przygotowaniem do globalnej dyktatury.

Takie słowa usłyszeliśmy z ust załamanego lekarza.

Lekarz mówi dalej:Przez całe życie leczył ludzi z infekcjami górnych dróg oddechowych. To co obecnie się dzieje w naszym społeczeństwie, nie ma nic wspólnego z wirusem, jestem przekonany , że tak naprawdę chodzi o wprowadzenie światowej dyktatury.image

Nie wiem, co wam powiedzieć. Jako lekarz całe życie leczyłem ludzi z infekcją dróg oddechowych i mogę wam powiedzieć, że to, co obecnie się dzieje, niema nic wspólnego z wirusem.

Muszę niestety powiedzieć, że mamy do czynienia, pod pretekstem pandemii, z instalowaniem na całym świecie dyktatury. Spędziłem wiele czasu nad nurtowaniem tego problemu, ponieważ wiedziałem jako medyk, że to co się dzieje niema nic wspólnego z medycyną.

Z początku niebyło dla mnie jasne, co się dzieje, takie skomplikowane są powiązania i cele.

Nigdy przed masami ludzkimi nie odważyłem się przemawiać. Ale ostatnio mówiłem do tysiąca zgromadzonych ludzi.

To jest nie do pojęcia, co się dzieje i wszyscy poddają się temu. Kto jeszcze nie wierzy, że już dyktatura jest instalowana, nie można tego inaczej nazwać, niech przyjrzy się dokładnie jak redukowane są prawa człowieka i ogranicza się jego wolność i jak działa siÄ wbrew zasadą medycznym.

Wielu z was nie uwierzy w to, co się dzieje, takie to potworne. Powiem tylko, że teraz potrzebna jest odwaga, zdeterminowane działanie i duże zrozumienie i serce.

To jest to, co musi nas zjednoczyć, ponieważ to co się dzieje, nie ma nic wspólnego z wirusem.

Materiał video można przesłuchać pod adresem : https://t.me/rbk_2020/57447

lub https://nixgut.wordpress.com/2021/09/17/video-dr-guido-hofmann-die-impfung-hat-nichts-mit-corona-zu-tun-sondern-ist-in-wirklichkeit-die-vorbereitung-auf-eine-weltweite-diktatur-0235/


Temat uzupełniający:

Możliwe Skutki Trzeciego „Szczepienia“ Przypominającego.


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale