43 obserwujących
749 notek
314k odsłon
  139   0

Walka z Pandemią, jako nieświadome wspieranie projektu nazistowskiego.

---------------------------------------

Walka z Pandemią, jako nieświadome wspieranie projektu nazistowskiego.

De facto jesteśmy wszyscy tak traktowani jak podludzie.

Polly mówi jak jest i przedstawia dowody.

image

https://www.amazingpolly.net/more-polly.html

Polly wyciąga więcej wątków ze swojego ostatniego filmu o rodzinie Quandt, która tęskni za dniami kiedy pracowali dla nich niewolnicy, również polscy niewolnicy.(szczegóły w filmie) W tym filmie Polly opowiada o nazistowskich korporacjach wykorzystujących niewolników związanych z rodziną Quandt i ich wpływie na dzisiejszy świat i rozwój wydarzeń.

Wielki Reset, Zrównoważony Rozwój, finansowana nauka, eksperymenty na ludziach w szpitalach i ośrodkach badawczych i nie tylko, to projekty tych ludzi.

Polly prezentuje nam wszystkie dokumenty świadczące o powiązaniach faszystowskiej oligarchii, która po II Wojnie Światowej zeszła do podziemia, skąd cały czas działała w kierunku realizacji swoich chorych dla ludzkości planów.

Oni zmienili tylko strategię, która obecnie jest realizowana w projektach Pandemii i Great Resetu i ratowania świata przed CO2.

Każdy polski polityk, który wspiera ten rozwój, automatycznie wspiera starych faszystów, którzy mieli poplamione ręce również polską krwią.

To właśnie familia Quandt, która profitowała na niewolniczej pracy w czasie wojny, sponsorowała wykształcenie Drostena, który jak wiadomo jest doradcą Merkel i jest macherem PCR testu, który jest fundamentem pandemii.


Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale