44 obserwujących
797 notek
325k odsłon
  138   2

Szczepionki przeciw Covid - Rumunia prowadzi śledztwo przeciw Urszuli van der Leyen;

------------------------------------------------------

image

Szczepionki mRNA stają się coraz bardziej niepopularne.

Wola Unii Europejskiej i niektórych rządów krajów EU, do nakładania masowych szczepień, wyłącznie szczepionkami mRNA, na wszystkich Europejczyków, upada w obliczu sprzeciwu krajów Europy Środkowo-Wschodniej, które po raz kolejny znajdują się na pierwszej linii frontu walcząc o podstawowe wolności i szacunek dla ich suwerennej tożsamości.

Rumuński prokurator wszczął śledztwo w sprawie nabycia szczepionki przeciw Covidowi, a także zamknął krajowe ośrodki szczepień, ponieważ ludzie odmówili szczepień eksperymentalnych.

Jak wcześniej informowaliśmy, Unia Europejska wszczęła dochodzenie w sprawie tajnych rozmów między przewodniczącym Komisji Europejskiej a dyrektorem generalnym firmy Pfizer w sprawie sprzedaży szczepionek. Europejski Rzecznik Praw Obywatelskich poprosił przewodniczącą Komisji Ursulę von der Leyen o wyjaśnienie, w jaki sposób zgubiła wiadomości tekstowe, które wymieniała z dyrektorem generalnym firmy Pfizer podczas rozmów na temat zakupu szczepionek.

https://unser-mitteleuropa.com/covid-impfstoffe-rumaenien-ermittelt-gegen-ursula-van-der-leyen-mrna-impfstoffe-werden-immer-unbeliebter/


Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale