46 obserwujących
831 notek
352k odsłony
  300   4

Zamordyści zachodni znów zaczynają szczekać jak wściekłe psy i straszyć społeczeństwo.

-------------------------------------

Potencjał straszenia Covidem się wyczerpał, już wszyscy idioci się zaszczepili. Znaczna część z nich zmądrzała i odebrała swój umysł z depozytu medialnego i zaczyna wspierać tych, co nie zaprzeczają rzeczywistości. Ci quasi nowo narodzeni z własnym mózgiem, dokładnie teraz przyglądają się faktom wpierając coraz bardziej tych, których nazywali kiedyś kłamców covidowych. Wczorajsza gazeta podała, że np. Eric Clapton po swoich doświadczeniach, jako zaszczepiony, dojrzał do rzeczywistości, której już nie zaprzecza, ale wspiera finansowo.

Czym zachodni zamordyści straszą?

Straszą wyłączeniem prądu elektrycznego, a nawet w centrum Wiednia pojawiły się plakaty namawiające do zabezpieczenia sięimage przed tym zdarzeniem. W mediach proszą ludzi, aby zrobili zapasy wody na dwa tygodnie i każde domostwo powinno mieć zapas pożywiania na ten czas w mieszkaniu.

Co takiego się wydarzyło, że chcą wyłączyć prąd i w inny sposób zaatakować społeczeństwo?

Ocieplenie klimatu jest pic na wodę foto montaż, jak mówił Braun.

Ci psychopaci chcą walczyć jak Don Kichot z wiatrakami i wypatrzyli sobie nowy cel. Celem tym jest zmiana klimatu. A więc chcą zatrzymać ten proces, który był zawsze w historii ziemi i był zależny, między innymi od zmiany pola magnetycznego naszej planety, z którym obecnie mamy intensywnie do czynienia, a które kieruje prądami oceanów, a tym samym przemieszczaniem się mas powietrza.

Zidiociała część społeczeństwa, której życie ogranicza się do tych samych funkcji, co u najprostszego organizmu pantofelka, wierzy w bajki rządowych „ekspertów” od siedmiu boleści i leci jak nocna ćma do światła świecy za rządowymi głupimi mądrościami.

To jest ta część społeczeństwa, której de facto zawdzięczamy obecną sytuację.

Społeczeństwa, które niestety będzie musiało ponieść konsekwencje, jak mówią prawnicy, swojej decyzji wstrzyknięcia w swoje ciało preparatu, która nazywany jest dla zmylenia szczepionką.

Co ten preparat czyni w ciele, to można się przekonać przesłuchując materiał w języku polskim z Konferencji Patologów.

image


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale