45 obserwujących
790 notek
323k odsłony
  138   3

W Austrii ogłoszono koniec pandemi.

-------------------------------------------------

Ubawiłem się, kiedy czytałem tu na s24 temat o podaniu się kanclerza Kurza do dymisji.

Wiadomości te były oparte na brukowcu „Die Presse”, który służy do formatowanie umysłów ludzi niepotrafiących samodzielnie myśleć.

Szczególnie niektóre komentarze były zabawne, „tak funkcjonuje demokracja” niektórzy twierdzili.

Kim był Kutz to już pisałem, był to człowiek bez zawodu, o którym się mówiło, że został wychowany na kolanach Merkel. Kurz był typowym produktem masonerii, która wniosła go do rządu austriackiego. Człowiek bez zawodu, bez doświadczenia, który został ministrem i następnie Kanclerzem. Idealna marionetka w rękach oligarchii prowadzona za rękę od samego początku.

Nie dostał tego stanowiska ministerialnego w urzędzie pracy, ale cały czas był promowany przez wpływowe siły i media.

Od samego początku kariery w rządzie Kurz budował w arogancki sposób w rządzie mafijne struktury, które zajmowały się fałszowaniem statystyk i fałszowaniem wyborów. W tej kwestii jest już decyzja sądu.

Naturalnie Kurz miał swojego quasi prowadzącego, który był jego osobistym sekretarzem.( i został teraz następcą)

Nic więc nie działo się przypadkowo. Ponieważ Kurz nie posiadał żadnego doświadczenia, bardzo chętnie korzystał z doświadczenia innych. Czyje to były doświadczenia, to widać poniżej.

image

image

image

image

image


Kurz czuł się pewnie mając przez tych ludzi kryte plecy i robił coraz to większe błędy, które pokazywały coraz to większą arogancje władzy.

Na scenie wiedeńskiego teatru Burgtheater Wien pojawiła się już sztuka, w której aktorzy czytają i grają rolę członków sieci korupcyjnej Sebastiana Kurza. Czytają dokumenty, na podstawie których sprawa trafiła do sądu. Sztuka jest pod poniższym adresem.

https://www.youtube.com/watch?v=jyof-WQQN58

W obliczu obecnej pandemii, która jest inscenizowana, są obecnie już tak mocne dowody na to, że mamy do czynienia z wielkim oszustwem na skalę światową, że społeczeństwo Austrii coraz bardziej zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji, dlatego rząd nie jest już w stanie dalej podtrzymywać sytuację zagrożenia pandemicznego i powoli szuka wyjścia z sytuacji.

Dlatego też minister finansów w wydaniu dziennika TV oświadczył dosłownie, że pandemia się skończyła i rząd wygrał z pandemią. Każdy, kto zna język niemiecki sam się może o tym przekonać słuchając słowa ministra.

https://www.youtube.com/watch?v=q_LEN-2fnuU

image


Weil die Pandemie vorbei ist!“

Ponieważ pandemia się skończyła, nie na funduszy dla uczniów.

Powiedział minister finansów.

Nie do wiary! Ponieważ środki molestujące społeczeństwo i ograniczenia będą dalej kontynuowane. Jak to możliwe, że rząd federalny może bez przeszkód nałożyć dalsze ograniczenia, gdy pandemia się skończyła? 

https://www.wochenblick.at/bluemel-im-orf-weil-die-pandemie-vorbei-ist/

Mamy w Austrii skorumpowany o mafijnych strukturach rząd, który obecnie próbuje ratować swoją skórę. Zabawne.

Ale najzabawniejsze jest to, że Kurz podał się do dymisji i wyznaczył na swoje miejsce nowego kanclerza, którym jest jego sekretarz, a więc prowadzący Kurza Schallenberg , którego rodzina od dawna była w strukturach masońskich.

A więc to, co się wydarzyło w Austrii, to jest przekazanie władzy przez Kurza masonerii, z czego społeczeństwo zdaje sobie sprawę. Schallenberg nie posiada mandatu społecznego i jest bardzo arogancką postacią, która w pierwszym przemówieniu zasygnalizowała, że decyzja sądu jego nie obchodzi. Zademonstrował to przed całym parlamentem, kiedy dostał akta decyzji sądu.

Wziął te akta i rzucił na podłogę.

Kanclerz nie akceptuje decyzji sądu w sprawie mafijnych struktur rządu.

https://www.youtube.com/watch?v=2_UI1ayZq0M

image

To tyle, co do bezgranicznej arogancji władzy i braku poszanowania do decyzji sądu.

Komiczna sytuacja, która musi skończyć się nowymi wyborami albo terrorem aroganckiej władzy.


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale