46 obserwujących
831 notek
352k odsłony
  194   2

Zamordyzm korona wirusa w Austrii posuwa się stopniowo dalej.

---------------------------------------------------------

Ponieważ wielu zaszczepionych dwa razy poczuło się przez rząd oszukana, i nie ma zamiaru szczepić się dalej trzeci i czwarty raz. Z tego powodu rząd Austrii posuwa się dalej ze swoimi pomysłami, przykrywającymi nadchodzącą katastrofę spowodowaną masowymi szczepieniami.

Zaszczepionym wydawało się, że rząd dotrzyma obietnic i po dwóch szczepionkach odzyskają oni swobody obywatelskie. Było to niestety tylko złudzenie i się okazało, że przeciwnicy tej kuracji genowej, o których się mówi teoretycy spiskowi, mieli oni racje.

Rząd zapowiedział nie tylko trzecią szczepionkę, ale również i czwartą i następne, co cztery miesiące.

Aby odebrać złudzenie tym dwukrotnie zaszczepionym, że mogą dalej nie przyjmować następnych dawek preparatu, rząd podejmuje następne decyzje z ciągające mgłę z oczów tej grupie ludzi.

Kto z zaszczepionych nie przyjmie trzeciej dawki, musi się liczyć z karą pieniężną do 3600 euro.

To nie jest wszystko, ponieważ takie osoby będą podlegały izolacji. W jakiej formie, czy to będą obozy koncentracyjne czy inne obozy, to jeszcze jest sprawa otwarta.

Jakkolwiek na ten rozwój nie spojrzymy, mamy tu do czynienia z całkowitym upadkiem cywilizacyjnym, którego finałem będą jeszcze większe góry ludzkich zwłok, jakie były w czasach reżymu faszystowskiego NS.

Powstałe szkody cywilizacyjne nie będą dziełem ludzi myślących ani tych zbrodniarzy rządowych, czy walczących ludzi z obecnym rozwojem.

Będą to szkody spowodowanie przez tą grupę ludzi, która obecnie milczy lub poddała się rządowej narracji i chce tylko przeżyć.

Kiedy spojrzymy do tyłu na rok 1976, kiedy to szczepionka została wycofana z obiegu, ponieważ przyczyniła się do 56 zgonów. Jak również spojrzymy na dzisiejszą liczbę zgonów tylko w rym roku, która wynosi 19 000. Wtedy zadajemy sobie pytanie, co takiego się mentalnie wydarzyło na przestrzeni tego czasu, że obecna szczepionka jest uważana za bezpieczną przy tak dużej liczbie zgonów.

Idziemy w kierunku takiego rozwoju, w którym ludzie zmuszani są do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym z warunkowo dopuszczonym preparatem. Kto nie jest gotowy  i nie ulega temu rozwojowi, ten musi być ukarany i izolowany.

https://www.heute.at/s/saftige-geldstrafen-fuer-fehlenden-drittstich-geplant-100174840


Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale