46 obserwujących
831 notek
352k odsłony
  529   2

Złe wiadomości dla zaszczepionych.

-------------------------------------------

Okazuje się po raz kolejny, że niezależni specjaliści mają racje.

Tym razem dotyczy to wypowiedzi, że „szczepieni przechodzą lżej zakażenie”

Jak poniższy materiał pokazuje, który był we wiadomościach NDR, gdzie wypowiadał się szef szpitala dając prognozę na przyszłe tygodnie.

Zapytany był on przez prowadzącego wiadomości:

Czego oczekuje Pan w przyszłych tygodniach przed Bożym Narodzeniem?

Odpowiedź:

Widzimy ten sam rozwój jak w poprzednim roku. Problemem jest jednak to, że teraz mamy dużo zaszczepionych pozytywnych.

I właśnie ci zaszczepieni potrzebują znacznie dłuższego pobyt w szpitalu. To znaczy, że będziemy mieli znaczne większe obciążenie w szpitalu jak w poprzednim roku.

----------------------

Oznacza to, że może dojść do tragedii ( Triage ) , ponieważ trzeba będzie wybierać między ludźmi, kogo ratować w pierwszej kolejności i starsi pacjenci mogą się nie doczekać swojej kolejności.

Wiadomo jest już, że Szpitale już mają problemy i są przepełnione ludźmi szczepionymi, gdzie we wielu szpitalach większość pacjentów na intensywnej terapii to są pacjenci szczepieni.

To nie wirus przyczynia się do ich choroby na covid-19, ale szczepienie, które indukuje w ciele części wirusa (S- proteinę), która z patogenetycznego punktu widzenia quasi robi dokładnie to, co wirus robi. Indukuje chorobę covid-19.

Wiadomo jest, że problem szpitali jest potęgowany dodatkowo tym, że zwolniono dużo pracowników, którzy nie chcieli się szczepić.

Umieściłem tą wiadomość TV w poniższym linku i wkleiłem tylko napisy, aby głos był słyszalny dla tych, co znają język niemiecki.

Mam nadzieję, że nie są to pierwsze oznaki masowych zgonów, które są przez niezależnych specjalistów oczekiwane. W każdym razie na to wygląda, że każde dodatkowe szczepienie prowadzi do pogorszenia się sytuacji w szpitalach.

Kto powstrzyma tą nadchodzącą tragedię, jak ludzie dalej się szczepią?

https://t.me/emigrant19/259


image

image

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale