46 obserwujących
827 notek
350k odsłon
  133   4

Prof. Haditsch -Zaszczepieni idą przez "pole minowe".

________________________

Prof. ddr hab. Haditsch: Wirus to instrument polityczny, zaszczepieni ludzie stoją nogami na minie.

image

Renomowany specjalista w dziedzinie wirusologii i epidemiologii zakażeń prof. dr hab. Dr. Martin Haditsch jest już znany z krytycznego kwestionowania rządowej narracji. Ocenia też kampanię szczepień, jako wysoce wątpliwą: prognozy dotyczące skutków i skutków ubocznych są obecnie niewykonalne – dla niego zaszczepione osoby są „na polu minowym”.

Profesor Martin Haditsch, specjalista w dziedzinie higieny i mikrobiologii, infektologii i medycyny tropikalnej, wirusologii i epidemiologii zakażeń, od ponad roku prowadzi ożywioną wymianę z naukowcami z całego świata, aby poznać pochodzenie i konsekwencje koronawirusa: część raportu ServusTV „Korona: W poszukiwaniu prawdy”, wstrząsnął już świadomością niemieckich i austriackich polityków.

Prof. Haditsch po wnikliwym zbadaniu sytuacji na całym świecie, doszedł do wniosku, że wirus jest przede wszystkim wykorzystywany politycznie, aby móc działać w ściśle określony sposób.

Politycy trzymają się swojej agendy, do której przeprowadzenia potrzebują takich warunków prawnych, jakie daje im tylko pandemia, która podważa dotychczasowy porządek prawny, ze względu na bezpieczeństwo epidemiologiczne.

Prof. Haditsch zakłada, że ​​pochodzenie wirusa jest z laboratorium – nie wiadomo tylko, czy jest to laboratorium w Wuhan, czy też wirus został, że tak powiem, porwany przez Chińczyków.

Według prof. Haditscha nie znajdujemy się w poważnej pandemii, ale w stanie nie legalnego i bezprawnego postępowania rządu.

https://report24.news/prof-ddr-haditsch-virus-ist-politisches-instrument-geimpfte-stehen-auf-einer-tretmine/?feed_id=8357


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale