46 obserwujących
831 notek
352k odsłony
  170   4

Wymowna analiza danych z Instytutu Roberta Kocha (RKI).

Sytuacja w Austrii, jak oczekiwaliśmy, się zaostrza.

Zaczynają zwalniać lekarzy i rząd staje się coraz bardziej agresywny, tracąc kontrolę nad przebiegiem sytuacji.

---------------------

Wymowna analiza danych z Instytutu Roberta Kocha (RKI).Prosty wykres bardzo wymowny, w którym widzimy cały przebieg kampanii szczepień i wpływ tej kampanii na nad śmiertelność. Punktem odniesienia w tym wykresie jest poprzedni rok.

Pierwsze szczepienie na wykresie jest obrazowane linią żółtą, drugie brązową a trzecie wzmacniające linią czerwoną. Nad śmiertelność jest oznaczona kolorem szarym.

Na wykresie oznaczyłem na czerwono pięć pionowych przerywanych linii, które są w kolorze czarnym.

image


[Punkt 1]. W tym punkcie widzimy wyraźnie, że nad śmiertelność ma dokładnie ten sam wzrost i maksimum, co linia żółta pierwszego szczepienia.

[Punkt 2]. Również nastąpił wzrost śmiertelności podczas i osiągnął swoje maksimum w czasie, kiedy maksimum osiągnęła akcja drugiej szczepionki. Od tego czasu zauważalny jest załamanie zaufania do szczepień, co obrazuje linia brązowa.

[Punkt 3]. Jest to czas urlopowy i w tym czasie część społeczeństwa, która nie chciała wyrzec się urlopu dała się zaszczepić i w tym czasie również zauważalny jest wzrost śmiertelności obrazowany przerywaną linią 3 . Od tego czasu widzimy znaczny spadek gotowości społeczeństwa do szczepienia się. Spadek, który trwa już kilka miesięcy do dzisiaj.

[Punkt 4]. Widoczny jest mały wzrost szczepień pierwszą szczepionką, który również widać na linii większej śmiertelności. W tym czasie zaczął się rządowy psycho-terror grożący ludziom utraty miejsc pracy z powodu niezaszczepienia się.

[Punkt 5]. W tym czasie zaczyna się szczepienie społeczeństwa trzecią przypominającą szczepionką.

Dokładnie od tego czasu następuje raptowny wzrost ponad śmiertelności i ta linia wzrasta czy spada proporcjonalnie do wzrostu linii czerwonej obrazującej trzecie szczepienie przypominające.

Widzimy na tym wykresie również to, co przepowiadają niezależni specjaliści, że każde następne szczepienie będzie działało coraz bardziej negatywnie na witalność systemu odpornościowego, co widać na krzywej nadmiernej śmiertelności, przy końcu.

---------------------

Patrząc na koniec linii żółtej widzimy mały wzrost, który pokrywa się ze wzrostem psycho-terroru rządowego, kiedy masowo zaczyna się nieszczepionych ludzi zwalniać pracy w niektórych zawodach, gdzie rząd wprowadził obowiązek szczepień.

Wczorajsza gazeta KURIER podała, że lekarze niezaszczepieni w Austrii będą skreślani z listy lekarzy mających prawo do wykonywania zawodu. Oznacza to, że będą u nas przeprowadzane czystki wśród medyków, którzy będą kontrolowani laboratoryjnie, czy są zaszczepieni, czy zdobyli zaświadczenie o zaszczepieniu po koleżeńsku.

https://kurier.at/wissen/gesundheit/aerztekammer-will-ungeimpfte-aerzte-aus-ihrer-liste-streichen/401833267

Nasz nowy kanclerz już zabłysnął swoją głupią mądrością i pokazał zęby społeczeństwu i kłamie jak z nut. Po nim nie można się nic dobrego spodziewać jak arogancji. Facet tak samo jest bez zawodu jak były kanclerz Kurz, quasi marionetka z łapanki, dostał się z zawodowego wojska do polityki.

Cóż, trzeba się szykować do następnego Demo w sobotę, które zacznie się przemówieniami w kilku miejscach Wiednia, w parku Zygmunta Freunda i na placu Bohaterów....

Nowy kanclerz jest znany między innymi z głoszenia kłamstw o próbie szturmu na gmach parlamentu w dokładnie tym czasie, kiedy ja stałem pod tym gmachem z małżonką i dziećmi i filmowałem. Nic takiego nie było. A więc ten kłamca jest zdolny do przeprowadzenia prowokacji, która dałaby mu legitymacje do użycia przemocy w stosunku do pokojowo demonstrujących wiedeńczyków.

Do zobaczenia na ulicy.

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale