Blog
Brak odporności na fakty
emigrant19
emigrant19 docikliwy
3 obserwujących 27 notek 10799 odsłon
emigrant19, 17 czerwca 2017 r.

Powód Konieczności Przeprowadzenia Operacji na Społecznym Organizmie

352 9 0 A A A

Zniszczenie cywilizacji europejskiej ma za cel utworzenie nowej cywilizacji w Europie, co nie jest wcale nowym pomysłem.

Już w 1925 roku Coudenhove Kalergi napisał książkę, w której wyraził życzenie stworzenia w Europie kultury mieszanej z afrykańską i arabską. Pomysł ten został przejęty przez wielu frankensteinów inżynierii społecznej pod nazwą multikulti.  O jednym takim frankensteinie  pisałem na moim blogou w temacie „Koncepcja Globalizmu Thomasa Barnetta . Ojciec Sorosa również był takim zwolennikiem.

Jako uzasadnienie przeprowadzenia takiej operacji na żywym organizmie społecznym używa się argumentów, że homogenne społeczeństwo prowadzi do nacjonalizmu i faszyzmu, dlatego potrzebne jest heterogenne społeczeństwo, które będzie stworzone przez nowego człowieka.

Idea stworzenie nowego człowieka nie jest nową ideą. Znamy już z historii takie pomysły np. u Hitlera czy u komunistów, którzy również tworzyli nowego człowieka. Czym to się skończyło, to nie trzeba tu nikomu mówić. Dzisiaj w Europie znów mamy do czynienia z takim eksperymentem stworzenia nowego człowieka, który to eksperyment najprawdopodobniej może się skończyć totalitaryzmem w EU.

Obecnie nowy człowiek przyjdzie z Afryki, Bliskiego Wschodu i wymiesza się z Europejczykiem.

Ci majsterkowicze zwani inżynierami społecznymi, nie przyjmują jednak do wiadomości, że tworzenie w taki sposób społeczeństwa multi-kulturowego, oznacza jedno, oznacza to islamizację Europy.

Po to, aby utworzyć nową kulturę, należy zniszczyć starą kulturę, z czym mamy obecnie do czynienia pod hasłami tolerancji i równości.

Islam jednak nie jest ideologią, która dopasuje się do nowych warunków, i każda próba takiego dopasowania, jak doświadczenia pokazują, kończy się wzmocnieniem ideologii islamskiej.

Tu są dwie alternatywy do rozpatrzenia. Jedna z nich wskazuje na to, że twórcy nowego człowieka nie mają pojęcia, co to jest islam. Nie znają Koranu i tym samym nie wiedzą, że nadrzędnym celem Islamu jest zwrócenie całej ziemi Allachowi, która według Koranu jest stworzona przez Allacha.

Drugą alternatywą nie będę się tu zajmował.

Jedną z wielu sił napędowych tego procesu są obecnie np. takie środowiska ludzi w Niemczech, które nie chcą zajmowani się faszystowską ideologią swoich rodziców. Takim środowiskiem jest np. patria zielonych, której członkowie w większości odwracają ideologię faszystowską swoich rodziców, którzy mówili Sieg Heil przez zniszczenia innych. Zieloni  mówią Sieg Heil przez samozniszczenie i kontynuują te samozniszczenie zaczynając od zniszczenia własnej kultury.  

Niech sobie to robią. Ale co my Polacy mamy z tym do czynienia?  

Wprawdzie Niemcy kilkakrotnie podejmowali nieudane próby obciążenia Nas winą za II Wojnę.

Ale My daliśmy sobie radę z tymi nieuzasadnionymi zarzutami.

Obecnie na zachodzie Europy jest taka sytuacja, że każdy, kto chce zachować europejską kulturę, i walczy o to, jest od razu nazwany faszystą, islamofobem lub rasistą.

Żaden argument obronny tu nic nie pomoże, ponieważ poprawność polityczna wymaga od każdego, dobrowolnego i pasywnego nastawienia do zagłady tożsamości swojej i własnych przodków.

Widziałbym tu szczególną rolę i odpowiedzialność Polski za losy Europy, która jest nielicznym krajem nieobciążonym spuścizną kolonializmu i zbrodni przeciwko ludzkości.

Czeski prezydent Vaclav Claus, jasno wyraził cię w sprawie straszenia Czech sankcjami i odmówił multukulturowego społeczeństwa. Dodał również, że przyszedł czas przygotować Czechy do wystąpienia z EU. Czechy nie ulegną szantażu z Brukseli i nie potrzebują subwencji szantażystów. 

Opublikowano: 17.06.2017 22:21. Ostatnia aktualizacja: 17.06.2017 22:45.
Autor: emigrant19
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • #Zoltax Bloger Lubicz, nie jest nośnikiem większościowej świadomości żadnego narodu. Jest...
  • //”Tak został spenetrowany umysł niejednego obywatela Polski."//...
  • Tak może twierdzić tylko ten, co nie wie, co to takiego jest kredyt. W tym materiale jest...

Tematy w dziale Społeczeństwo