7 obserwujących
67 notek
28k odsłon
2778 odsłon

5G Internet. Komfort czy Katastrofa?

Maszt Antenowy
Maszt Antenowy
Wykop Skomentuj24

Zdecydowałem się napisać kilka słów na temat 5G, ponieważ jestem cały czas konfrontowany z polskimi wiadomościami, że właściwie nie znamy, nie przebadaliśmy negatywnego działania fali elektromagnetycznej na organizmy żywe. Jedno jest w stu procentach pewne, że nasz rozwój techniki, pod wpływem działania kół lobbystycznych i grup interesów gospodarczych, idzie całkowicie w złym kierunku. Zamiast społeczeństwo solidnie informować o niebezpieczeństwach idących wraz z tym rozwojem techniki, robi się wszystko, aby społeczeństwo było nieświadome i ogłupiane. Pierwsze badania o szkodliwości fali elektromagnetycznej zostały przeprowadzone w 1932 roku. Wyniki tych badań zostały upublicznione w tygodniku medycznym.image

Badania te prezentują nam biologiczne działanie fali elektromagnetycznej na organizm człowieka. Stwierdzono, że u osób, które były pod wpływem fal elektromagnetycznych zauważono symptomy, które są typowe w chorobie Neurastenii. Objawy zmęczenia i wyczerpania podczas dnia, a w nocy niespokojny sen. Następne objawy, to ucisk w czole i wzrastający ból głowy jak również depresyjną skłonność. Poniższy materiał jest wynikiem tych badań z 1932 roku.

image

Również w dzisiejszych czasach były przeprowadzane badania, z których wynikają podobne objawy działania fal elektromagnetycznych na ciało ludzkie.

Z przeprowadzonych studiów przez Dr. Clausa Scheingrabera wynika również negatywny wpływ fal elektromagnetycznych na człowieka. U osób poddanych działaniom fal, zostały zarejestrowane następujące objawy. Objawy stresu, zakłócenia senności, nerwowość, pobudliwość, zakłócenie koncentracji, utrata apetytu, ból głowy, migrenę, niestrawność i wiele innych.

W ostatniej fazie po dłuższym działaniu fal elektromagnetycznych system immunologiczny staje się tak osłabiony, że całe spektrum różnych chorób zacznie nadmiernie występować.

image


Z badań również wynikło, że działanie fal elektromagnetycznych zakłóca działanie hormonu Serotoniny, który produkowany jest środkowej części mózgu zwanej Epiphyse, a który odpowiedzialny jest za kierowanie w organizmie człowieka rytmu dzienno-nocnego. Dlatego mamy do czynienia z zakłóceniem procesu snu. 

image

Z powyższych badań przeprowadzonych w 2015 roku wynika, że największy problem z bólem głowy ma tzw. generacja smartphonowa. A więc dzieci w piętnastym roku życia, to jest młodzież, która dorastała z telefonami komórkowymi.

W poniższym wykresie widzimy duży wzrost zwolnień lekarskich spowodowany tzw. Burn-out syndromem. ( ogólne zmęczenie, wypalenie się, bezsenność, zakłócenie przemiany materii, problemy z sercem i układem krążenia, ból głowy, zawroty głowy….)

image

Na przestrzeni roku (2007-2017) zanotowano alarmujący wzrost chorób psychicznych u młodzieży. 

image

image

Niepokojący stał się również wzrost depresywnych ludzi od roku 1990 do dzisaj, jak wynika ze sprawozdań kasy chorych. Również światowa organizacja WHO alermuje i zwraca uwagę na wzrost samobójstw na tle psychicznym. Zdaniem fachowców generacja ta będzie żyła o dziesięć lat krócej.


image

image

Już w roku 2009, jak podaje Daiy Telegraph, ze studiów WHO wynikło, że u dzieci, które przed dwudziestym rokiem życia używały telefonów komórkowych prawdopodobieństwo zachorowania na raka mózgu jest o 5,2 razy większe.


image

Anteny nadawcze zainstalowane w pobliżu gospodarstw miały bardzo negatywny wpływ na hodowlę zwierząt, u których dochodziło do destrukcji w układzie nerwowym i destrukcji genetycznej, skutkiem której rodziły się tzw. potwory.


Prof. Dr.Dr. Manfred Spitzer Psychiatra badacz funkcji mózgu w swoich badaniach wykazał drastyczną destrukcję u dzieci i młodzieży. Destrukcję w rozwoju socjalnym, która jest nieodwracalna po czasie rozwoju mózgu, a z którą ludzie będą musieli żyć całe życie.

Już dzisiaj zauważalny jest spadek IQ wartości o trzydzieści punktów.

Link do materiału znajduje się na YouTube pod hasłem

Psychiater Spitzer über Smartphones

----------------------

Prof. Dr. Dr. habil. Klaus Buchner w poniższym wykładzie omawia szkody wyrządzane u drzew, które stoją w niedalekim towarzystwie masztów przesyłowych fale elektromagnetyczne.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=576&v=3C7I2b0di5o

image

W małej miejscowości położonej w alpejskiej dolinie gdzie dopiero zainstalowano maszty telefonii komórkowej, regularnie badano tam społeczeństwo. Z badań tych wynikło, że po zainstalowaniu tam masztu telefonii komórkowej, stwierdzono u mieszkańców raptowny spadek Dopaminy, której deficyt w organizmie przyczynia się między innymi do spadku witalności systemu nerwowego i do większego występowania choroby Parkinsona.

------------------------

Z poniższego wykresu, który jest wynikiem badań nad wpływem fal elektromagnetycznych na powrót pszczół do ula, wynika, że na pszczoły również fale elektromagnetyczne mają negatywny wpływ.

Wykop Skomentuj24
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Technologie