24 obserwujących
245 notek
140k odsłon
597 odsłon

Prawna Ochrona Pieniądza Gotówkowego!

Dzisiejsza gazeta
Dzisiejsza gazeta
Wykop Skomentuj10

Tydzień temu podano plany MFW o opodatkowaniu pieniądza gotówkowego, co zirytowało społeczeństwo Austrii. Wiadomo jest, że żadne programy ratunkowe EZB nie przyniosły pozytywnego skutku, ale wprost przeciwnie. Dlatego wiadomo jest już teraz, że zbliżamy się nieubłagalnie do następnego krachu. MFW z tego powodu zaleca dobranie się do oszczędności społeczeństwa, do nałożenia na ich mieszkania i domy hipoteki, jak również przeprowadzić likwidację pieniądza gotówkowego, aby uniemożliwić ucieczkę obywatelom w pieniądz gotówkowy trzymany w domu.

Ludzie niejednokrotnie całe życie pracowali i oszczędzali, aby na starość mieć względny dobrobyt. Dlaczego ci ludzie mają obecnie być pozbawieni swoich oszczędności, którymi mają być sfinansowane straty zrobione przez spekulantów, banków prywatnych, skorumpowanych polityków? 

Wiadomo jest również, że w momencie likwidacji pieniądza gotówkowego władzę rządową nad społeczeństwem przejmą elity finansowe. W tym momencie upadła by ostatnia fasada demokracji, za którą obecnie stoi krwiożerczy i bezwzględny kapitalizm. Dlatego społeczeństwo coraz głośniej domaga się szczególnej ochrony prawnej dla pieniądza gotówkowego, aby chronić swoje oszczędności i swój kapitał.

To, co MFW zrobił kilka lat temu z Grecją, dzisiaj MFW chce zrobić z całą Europą, której zadłużenia są nie do spłacenia. Okazało się, że wszystkie programy ratunkowe Grecji i innych krajów były tylko fikcją, której skutkiem ma być wywłaszczenie społeczeństw Europy.


Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Gospodarka