38 obserwujących
543 notki
247k odsłon
  306   0

Przestępcza działalność EU.

Dlaczego EU ukrywa wyniki studiów wykonanych na swoje zlecenie?

Prof. Franz Adlkofer wspólnie z dwunastoma grupami naukowców od 1999 roku badali wpływ promieniowania telefonów komórkowych na zdrowie społeczeństwa. Badania te zostały zlecone przez EU i również opłacane z kasy EU. Prof. Adlkofer miał dostarczyć dowody na to, że telefony komórkowe nie są szkodliwe na zdrowie społeczeństwa. Niestety wyniki tych studiów nie zostały podane do wiadomości, ponieważ nie były one zgodne z polityką EU, a więc nie odpowiadały woli zleceniodawcy tych studiów.  

Jak podaje prof. Adlkofer dwanaście grup naukowców jednoznacznie udowodniło, że fale elektromagnetyczne z telefonów komórkowych niszczą życie ludzkie wywołując wiele różnych chorób serca układu nerwowego i krwionośnego, jak również wiele agresywnych form raka mózgu.

Fale te doprowadzają do niszczenia informacji genetycznej w organizmach żywych, co jak wiadomo jest zalążkiem choroby nowotworowej. Badania były przeprowadzane przy fali elektromagnetycznej telefonów komórkowych 2G, przy których zanotowano tworzenie się w mózgu glioblastomów znanych, jako najagresywniejsza forma raka złośliwego mózgu.

Ustanowiona granica, która ma chronić zdrowie ludzkie jest trywialnie niemądra, jak mówi prof. Adlkofer. Służy ona wyłącznie temu, aby żaden sąd nie przyjął sprawy o rujnowanie zdrowia ludzkiego. Dlatego granica ta ciągle jest podnoszona do góry, tak jak to coraz to nowe produkty ukazują się na rynku.

Prof. Adlkofer udzielił wywiadu niezależnemu portalowi KenFm

https://www.youtube.com/watch?v=gQ6h2huUdLA&t=338s

https://kenfm.de/kenfm-am-telefon-franz-adlkofer-podcast/

W razie gdy dojdzie do blokady powyższych linków, jak to miało miejsce ostatnio. Proszę wygooglować ten materiał przy pomocy hasła „KenFM am Telefon: Prof. Franz Adlkofer zum Gesundheitsrisiko Mobilfunk“

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Technologie