37 obserwujących
489 notek
478k odsłon

Ostatnie komentarze

@Zerotolerancji    Nie ma co się tym wszystkim przejmować:  wiadomo, że wykorzystają każdą najmniejszą okazję - a gdzie jej nie ma, to sami stworzą.  Byle tylko się nie ugiąć przed tymi żądaniami ukarania.
@giz 3miasto   Masz oczywiście rację - nie umie nad sobą panować, a powinna.  Może przydałaby się dla niej  jakaś wewnątrzpartyjna ustawa kagańcowa? :-)Zaprezentowane przez Ciebie zestawienie  -  piękne!Ps.   ciągle się...
@Edward Zawadzki    Gdyby zrobiła to na mównicy, to obraza instytucji i w ogóle skandal - ale tak, to po prostu nieeleganckie zachowanie i tyle.  Ta jazda po niej jest przesadna i dlatego oburzająca.
@Edward Zawadzki    Zawiódł mnie i zaskoczył, bo przyłożył do sprawy własną, mocno naciąganą miarę:  że to niby obsceniczność, a ona jest najgorsza.  Przesada, jak stąd do Warszawy.
@Animela     Denerwuje mnie też ten ogólnie zgodny ton notek.  Pal sześć Pasierbiewicza, ale zawiódł mnie Seaman;  gruba przesada z tą obscenicznością.
Mgliście pamiętam powieść, w której jeden z bohaterów mawiał:  - jestem człowiekiem o zimnej krwi i nie mogę ścierpieć przesady! Nie bez powodu to sobie przypomniałem, bo - moim zdaniem -  popadł Pan w grubą przesadę z tą...