Polish Facts and Figures
"Tylko prawda jest ciekawa."
3 obserwujących
24 notki
4916 odsłon
  249   1

Polska Partia Niezaszczepionych (4) "Was Polaków nie będzie"

* List był o wiele dłuższy i dotyczył także działalności i treści propagowanych przez TVN. / Udostepniam ten fragment, bo jej treść jakoś dziwnie współgra z obecną "Covido-zarazą"

------------------

*  https://youtu.be/bL25_K5uToI

image

Ciąg dalszy listu:

Myślę, że podstawą dochodzenia (obrony) praw księdza arcybiskupa i sprostowania zniekształconych przez propagandę słów jest ta wypowiedź pana Adriana Zandberga, który powiedział słowa, które jak zauważyłem "zrobiły wrażenie" / stenogram:

"nie chcę wdawać się w rolę recenzenta Kościoła Katolickiego, mnie interesuje to że znany obywatel, który ma dostęp do mediów [tak jak pan Adrian Zandberg wypowiadający te słowa] , którego słowa media powtarzają mówi coś co może wywoływać bardzo złe, bardzo nieszczęśliwe skutki. Bo o jednej rzeczy trzeba sobie powiedzieć, SŁOWA NIE SĄ NIEWINNE. Słowa to nie jest tylko coś co arcybiskup wypowiada w kościele, w którym mówi kazanie. Te słowa, które trafiają do mediów, które docierają do milionów ludzi, przeradzają się w czyny. I jak w te czyny przejawia się nienawiść widzieliśmy całkiem niedawno w Białymstoku. To jest kwestia elementarnej odpowiedzialności za słowo. - powiedział pan Zandberg - Można się różnić w poglądach. Można się spierać. Ja znam wielu konserwatystów, z którymi się spieram i radykalnie nie zgadzam, bo jest oczywiste, że my lewicowcy myślimy o wielu sprawach inaczej niż konserwatyści. Ale jest kwestia poszanowania elementarnej ludzkiej godności, MÓWIENIE O LUDZIACH JAKO O ZARAZIE, to jest przekroczenie granicy i za tą granicą jest przemoc. Za tą granicą jest ktoś, kto te słowa przekuje w czyn i pobije, skopie, a w pewnym momencie zabije.

Ekscelencjo Arcybiskupie,

słowa które wypowiedział pan Adrian Zandberg przedstawiają sobą przeogromną mądrość, ale sytuacja w których zostały wypowiedziane, do której się odnoszą, świadczy o tym, że zbliżamy się do “końca dni”, gdy Kościół Powszechny i osobiście ksiądz Arcybiskup nie może sobie pozwolić aby słowa księdza arcybiskupa były tak zniekształcane, a ich intencje tak interpretowane. - Jeśli ksiądz arcybiskup w adekwatny sposób nie zareaguje, w następnym etapie walki z Kościołem Powszechnym, Katechizmem i wiernymi, w Polsce płonąć będą kościoły, tak jak to ma miejsce we Francji. - Fizyczne ataki na księży i budynki już są.

Całóść w załązniku i tutaj >>>   Załącz e wkrótce

- NO CÓŻ?

Tak jak wtedy, tak i dzisiaj mamy do czynienia z sytuacją, gdy "jedynie słuszni ludzie" majac do dyspozycji "jedynie słuszne media" pokazują nam "jedynie słuszną drogę" walki z "Covido-zarazą".

- Pytaniem pozostaje czy Nas Polaków faktycznie "nie będzie"?

* Kończąc zadam aby jeszcze jedno putanie: Co z Amantadyną?Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale