Polish Facts and Figures
"Tylko prawda jest ciekawa."
3 obserwujących
25 notek
5212 odsłon
  203   1

Polska Partia Niezaszczepionych (5) "Kto podpalił ten Reichstag?"

wPolityce.pl: Doszło do aktu terroru, który jest skierowany nie tylko wobec osób, które pracują w powiatowej inspekcji sanitarnej, ale także wobec państwa - oświadczył w poniedziałek minister zdrowia Adam Niedzielski, odnosząc się do podpalenia punktu szczepień w Zamościu.

"Te osoby, które inspirowały tego sprawcę, na pewno mają świadomość, że nie jest to tylko i wyłącznie atak na ten kontener, który stoi za mną, ale to jest atak na państwo polskie."

"Na posiedzeniu Rady Ministrów omówimy temat walki ze środowiskiem antyszczepiennym;" - mówi minister zdrowia*

- Podpalenie mobilnego punktu szczepień do zludzenia przypomina oodpalenie budki pod ruską ambasadą. / W zwiazku z tym ja mam tylko jedno pytanie: gdzie w chwili podpalenia punktu szczepień był minister Niedzielski?

* Przypomnijmy, podpalenie Reichstagu doprowadziło do walki z partiami i środowiskami przeciwnikami Hitlera. Ktoś podpalając ten punkt inspirował się dzialaniem Hitlera? Jeśli tak, to nie nie ma z kim walczyć. W 1945 roku Hitler przegrał wojnę. Tak samo przegrał facet  ktory rozpętał "wojnę stadionową". 

Obawiam się aby, że celowo lub nie , rozgrzany minister Niedzielski chce wciągnąć polski rząd w domową "wojnę Covidowa", której nie da rady on wygrać. : /

- A tak na marginesie, moje konto na Albicla.com "podgląda" niejaki Donald T. / Nie zdziwilbym się gdyby to właśnie jego zainspirowała notka pt.

"Polska Partia Niezaszczepionych (3) "Wojna domowa"

https://www.salon24.pl/u/fakty1944/1153821,polska-partia-niezaszczepionych-3-wojna-domowa

wPolityce ICH WYWIAD. "Dr Sutkowski: Mamy covidową wojnę domową. Atak na punkt szczepień pokazał prawdziwe oblicze antyszczepionkowców"*

- No cóż? Mogę to skomentować tak:

Podpalenie Reichstagu pokazało "prawdziwe oblicze" Adolfa Hitlera.

------------

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/560949-niedzielski-o-podpaleniu-w-zamosciu-to-akt-terroru


image

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale