Polish Facts and Figures
"Tylko prawda jest ciekawa."
3 obserwujących
24 notki
4916 odsłon
  205   2

Polska Partia Niezaszczepionych (6) "Partią Płaskoziemców?"

Jestem czlowiekiem logicznie myślącym i nie trafia mi do przekonania minister Niedzielski, latający po Polsce ze strzykawką (jak Żyd za powojenną kamienicą) i wykrzykujący na sporadyczne przypadki frustracji Covidowych, że to akty terroru i atak na państwo polskie. Zabiegi ministra Niedzielskiego to "cieczka" za wynikiem statystycznym, a nie troska o obywatela.

Nie trafia mi do przekonania "jedynie słuszna teoria", że "jedynie słusznym" panaceum na wirusa grypo-Covida jest szczepionka.

Trafia mi do przekonania opinia prof. dr. hab. n. med. Piotra Kuny.*" / Medonet.pl: Ministerstwo Zdrowia już zapowiedziało czwartą falę pandemii na jesień. Czy zgadza się pan z tą prognozą?

Prof. dr hab. n. med. Piotr Kuna: Wszystko zależy od tego, jak ją zdefiniujemy. Czy jako wzrost liczby osób z dodatnim wynikiem testu na obecność wirusa SARS-CoV-2, czy też biorąc pod uwagę liczbę hospitalizacji i zgonów z powodu COVID-19.

Obecnie pandemia została zdefiniowana w oparciu o liczbę dodatnich wyników testów na obecność wirusa w populacji określonej wielkości. Dodatkowo STOSUJE SIĘ BARDZO CZUŁE METODY diagnostyczne – RT-PCR, które wykrywają już 10 – 20 fragmentów materiału genetycznego wirusa, STĄD WIELE DODATNICH WYNIKÓW, a brak objawów COVID-19, bo taka liczba cząsteczek wirusa nie jest zdolna do wywołania choroby.

Przykładowo, gdybyśmy takie same kryteria przyjęli np. do badania epidemii anginy paciorkowcowej, to by się okazało, że większość Polaków ma anginę, bo prawie każdy ma paciorkowce w drogach oddechowych." / koniec cytatu *

image

Drugim powodem sceptycyzmu jest jest moje osobiste doświadczenie.

Gdy rozniosła się wieść o uzdrowieńczych właściwościach AMANTADYNY na grypo-Covida zapytałem, co na temat tego leku sądzi moja siostra, pielęgniarka pracujaca w wielkim domu opieki seniora w Toronto. Odpowiedziała mi, że anty-Covidove właściwości AMANTADYNY to "niesprawdzona bujda".

Ku naszemu zdziwieniu, kilka dni po tym, okazało się, że w placówce gdzie siostra pracuje , na wypadek gdyby zainfekowany senior nie miał dostepu do respiratora, jest procedura która mówi że w takim przypadku należy podać pacjentowi środek na Influenza Typ A pod nazwą TAMIFLU. A jeśli on nie zadziała wtedy należy pacjentowi choremu na Covid należy podać AMANTADYNE.

***** Z uwagi jednak na to, że ani TAMIFLU , ani AMANTADYNA oficjalnie nie są lekiem zatwierdzonym na grypo-Covida rodziny pensjonatiuszy domu seniora podpisują dokument upoważniający dom seniora do zastosowania tego środka w sytuacji krytycznej. *****


image


Przyjrzałem się lekowi TAMIFLU i okazuje się , że jest to lek antywirusowy stosowany, jak wspomniałem wcześniej, tak jak i Amandadyna, w zwalczaniu odmian grypy Influenza Typ A. W ulotce do leku zaleca się, aby zażyć go w ciagu 48 godzin od kontaktu z osobą zainfekowaną, zanim wirus grypy namnoży się tak bardzo, ze zaatakuje płuca. 

CO ZALECA MINISTERSTWO ZDROWIA ZAINFEKOWANEMU na PIERWSZE 48 GODZIN OD WSTĄPIENIA SYMPTOMÓW COVIDOVEJ INERKCJI? / NIC?

Uważam, że nie jest prawdą, że nie ma leku na grypo-Covida. Prawdą jest, że nie ma naukowo sprawdzonego leku, z w sposób bezsporny z naukowego punktu widzenia, że lek działa na grypo-Covida. I z tego powodu dziwi mnie bardzo opieszałość ministra Niedzielskiego, granicząca z zaniechaniem (mam nadzieję, że ktoś kiedyś to wyjaśni), w  niedopuszczeniu AMANTADYNY w leczeniu grypo-Covida, chocby na takich zasadach jak w domu opieki seniora w Toronto, czyli na własną odpowiedzialność.

***** Tym bardziej, że na własną odpowiedzialność dopuszcza sie chorych do brania udziału w badaniach klinicznych z udziałem leku AMANTADYNA. *****

Druga sprawa. Dlaczego, w zwiazku z Covid, nie propaguje się u obywateli wzmacniania organizmu poprzez zażywanie dużych ilości witaminy C i D3, które uodparniają organizm?

Slyszy się też o poszczepiennych problemach z nadmierną krzepliwością krwi u zaszczepionych pacjentów. Zanim rozpoczęto szczepieniach osób byly w prasie artykuły mówiące , ze u osób zmarłych na Covid zauważa sie skrzepy w płucach. Dlaczego nie zaleca się stosowania tak prostego leku rozrzedzajacego krew jakim jest niska codzienna dawka (81mg) ASPIRYNY zalecana do codziennego stosowania min. przeciwko zawałom serca i naczyń krwionośnych?

- Nic tylko szczepionka. / Jedyny ratunek, szczepionka ! Zaczynam uważać , że najważniejsze w tym szystkim jest "KOLCZYKOWANIE obywateli KODEM QR, niż sama pomoc.

No i druga rzecz z wlasnych doświadczeń. Autor tej notki bardzo często przebywa w Stanach. Przez ostatnie dwa lata nie spotkał się z problemem wejścia do sklepu Wal-Mart. Nigdy i nigdzie. Byly restrykcje dla malych sklepów.

W trakcie swojej ostatniej wizyty w Polsce, styczeń 2019, gdy zaczynała się ta "Corono-chucpa" zaopatrzyłem swoją mamę mieszkającą w pięcioosobowym domu opieki, prowadzonym przez starsze siostry zakonne , w ogólnodostępny (właśnie w Wal-Mart) środek na przeziebienia i grypę o nazwie Vick's NuQuil . Syrop na grypę działa rewelacyjnie. Ku mojemu zdziwieniu , po tym gdy w tym piecioosobowym domu opieki, gdzie przebywa moja mama, doszło do epidemii grypy, okazało się że pensjonariuszki i siostry zakonne (same w slusznym wieku), okazało się że przeszły one chyba "chorobę współistniejącą", czyli Covida. Żadna z nich nie zmarła, a ich zakres wiekowy rozciąga sie od 80 do 97 lat. Testy wykazały, że uzyskały przeciwciała pochorobowe. Okazało się też, że "w wolnej Polsce" wszystkie, łącznie z siostrami zakonnymi, zostały zmuszone do szczepień. / Shame on You "doktorze Mengele"! : /

-------------------

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-w-polsce,nowa-strategia--prof--kuna--trzeba-normalnie-funkcjonowac-i-odejsc-od-obostrzen,artykul,37751673.html

image


Uwaga!!!! W Anglii wstrzymano szczepienia dzieci. / W Polsce przeprowadza się na nich eksperymenty. / Patrz YouTube w komentarzu, czytaj artykuł niżej.

image

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale