Blog
Insomnia vigilantium
Grzegorz z Sanoka
Grzegorz z Sanoka Piszę, więc jestem!
0 obserwujących 40 notek 8312 odsłon
Grzegorz z Sanoka, 12 czerwca 2017 r.

Św. Numer! Nasza przyszłość to liczba 666!

156 3 1 A A A
Liczba 666 - to nasza przyszłość!
Liczba 666 - to nasza przyszłość!

- O pogodzie nie chcę tu mówić, bo teraz ona wszędzie taka sama, tak jak wszędzie są te same supermarkety i chińskie produkty – to znak, że to epoka ujednolicenia życia i człowieka. Wtedy łatwiej będzie się rządziło tym banksterom i politykom.
Dobrze, że jeszcze nam nie tatuują numerów, ale kody, piny, nipy i pesele to już mamy – to też numery.
To jest tzw. nowy humanizm, czyli trans humanizm – człowiek będzie częścią systemu cybernetycznego, czyli duszy już nie będzie miał, ale za to tylko numer – Święty Numer!
Pamiętajmy, że metodę numerowania ludzi już świat wypróbował. Numery oświęcimskie to preludium tego, co zrobią z człowiekiem. Teraz powoli człowiek się staje numerem. Jak będzie grzeczny, to pozwolą mu żyć, a jak się będzie sprzeciwiać systemowi rządzącemu, to mu banki podziękują i wyślą elektroniczny wyrok śmierci, czyli specjalny impuls do jego chipa (chipy wkrótce zagoszczą na każdym ciele ludzkim) a tenże impuls zaatakuje serce. No i wiadomo, co będzie. Napiszą w karcie zgonu, że to był zawał serca! Oni zrobią z nami wszystko, bo już wiele na naszych oczach zrobili: sprzedali nasze środki produkcji – fabryki, skomasowali naszą ziemię, zabronili powszechnego uwłaszczenia, wyprowadzili do obcych banków nasze pieniądze, a kraj zadłużyli na prawie sto pięćdziesiąt lat i zmusili nas do posiadania pieniędzy wirtualnych, które wiadomo, że nie są naszą własnością, lecz obcych i wrogich nam banków. Na co czekamy ? Na wmontowanie chipów i my biedacy się na to pokornie zgodzimy, a wtedy będzie to nasz koniec. Staniemy się niewolnikami, w tzw. cywilizacji słodkiego niewolnictwa, czyli syjamskiej siostrze komunizmu!– takie oto myśli wypowiedział wczoraj na rynku w Raciborowicach Jan Kapturak, znany tu jako człowiek poczciwy, myślący i widzący sprawy jasno, lecz mylnie przez wielu nazywany jasnowidzem.

 

 Postscriptum

Jan Kapturak nie oszalał. On dokładnie przeczytał Apokalipsę. A oto jeden z fragmentów:

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia i mienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć”

Apokalipsa 13, 16-18


Użytkownik o imieniu "deda" napisał: "Kto chipem wojuje, od chipa ginie". Oto prawda o dialektyce życia i polityki!

 

 

 

Opublikowano: 12.06.2017 10:21. Ostatnia aktualizacja: 12.06.2017 15:55.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Ten blog założyłem "pro publico bono", a przy okazji ćwiczę pisanie. Będzie dla mnie zaszczytem, jak ktoś przeczyta. Sporo bzdur jest w internecie i nie zaszkodzi jak pojawią się nowe. Unikam trucizn i toksycznych ludzi! Mój nick "Grzegorz z Sanoka" odnosi się do polskiego filozofa z XV wieku, inne skojarzenia są bezmyślne!

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • . No, ale jakie to byłoby nudne to życie bez bajek, poezji, sztuki, metafor i symboli. Nie...
  • . Wyjaśnijmy jedną sprawę! Cyt. z powyższego artykułu: "...oskarżyła Polaka o napaść...
  • Mocna uwaga! Vaniniemu chyba nie chodziło o wskazywanie na JPII, tylko o tęsknotę za...

Tematy w dziale Rozmaitości