38 obserwujących
199 notek
571k odsłon
  1789   0

Kryzys w Wenezueli problemem w skali kontynentalnej

Tak, tak właśnie było, kiedy ONZ ustami Marcelo Resende, reprezentanta FAO w Wenezueli, głosił absurdalne tezy z butą typową dla zagorzałych, oderwanych od rzeczywistości Marksistów. Oto cytat fragmentu oryginalnej "wypowiedzi" Marcelo Resendez z tego właśnie czasu w języku angielskim:

"Not only has Venezuela achieved the Millennium Development Goal (MDG) on hunger but it has also been able to completely eliminate hunger in the region and maintain the rate of undernourishment at below 5% by increasing its national interventions and its level of international cooperation.(...)"

Myślę, że nawet osoby nieznające w wystarczającym stopniu języka angolskiego, potrafiły odczytać bezsens i absurd tego typu kłamliwej w dosłownie każdym słowie komunistycznej ideologii, myśli i propagandy.

Zakończę na tym, że warto będzie, wszystkim, nadal wierzącym w idee i przyszłość Polski w marksistowskim tworze Unii Europejskiej - bardzo mocno zastanowić się nad przykładem Wenezueli.

Zastanowić się przede wszystkim nad tym, gdzie i jak szybko potrafiło zaprowadzić Wenezuelę, najbogatszy jeszcze 10 lat temu kraj Ameryki Południowej, błędne komunistyczne myślenie przywódców.

Tym bardziej, że w mojej opinii w porównaniu z  Angelą Merkel, Emmanuelem Macronem, Fransem Timmermansem, Jean-Claude Junkersem, "naszym" Donaldem Tuskiem, oraz wieloma innymi polskimi i unijnymi marsksistwoskimi politykami i "liderami" - Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro jako marskistowski lider kraju i Zjednoczonej Socjalistycznej Partii Wenezueli, jawi się jako istny geniusz.   


 Post Sriptum: Jak państwo zapewne zauważyli, zupełnie pominąłem pewien ważny aspekt związany z sytuacją międzynarodową w relacji do kryzysu w Wenezueli. Nie poruszając kwestii ewentualnej interwencji amerykańskiej. Nie zrobiłem tego celowo, aby uniknąć zbytniego odejścia od głównego tematu. Czy Stany Zjednoczone ominie w ten sposób na tym portalu pospieszne oskarżenia sympatyków socjalizmu o bycie policjantem świata i imperializm, tego nie wiem. Tak samo jak nie wiem, czy lider opozycji w Wenezueli, jako "tymczasowy prezydent" uznany przez wiele krajów, niezbyt odległy tak naprawdę (o ironio losu) w politycznych poglądach od "współ-prezydenta" (bo jest ich tam "prezydentów" teraz w Wenezueli dwóch) w proteście przeciw socjalistycznemu rządowi, zainicjuje w trakcie trwania antyrządowej manifestacji odśpiewanie: "Powstańcie, których dręczy głód! Myśl nowa blaski promiennymi. Dziś wiedzie nas na bój, na trud(...)" Co jednak wiem, to ----> że jeśliby by dać socjalistom, marksistom, komunistom - pustynie Sahara pod centralnie sterowane zarządzanie, to bardzo szybko, nawet i piasku tam zapewne by zabrakło.                 

Lubię to! Skomentuj43 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka