8 obserwujących
433 notki
91k odsłon
153 odsłony

Ustanawiają przepisy a później je łamią

Wykop Skomentuj9

ostentacyjne łamanie prawa i jeszcze publiczne chwalenie się. 

Tak władza pokazuje, że prawo ich nie obowiązuje, prawo jest dla plebsu, dla motłochu. Bolszewików prawo nie obowiązuje. 


Zgodnie z zaleceniami Główny Inspektorat Sanitarny celem zapewnienia bezpieczeństwa klientów należy zwrócić szczególną uwagę na: zasadę, że przy jednym stoliku może przebywać rodzina lub osoby pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym. W innym przypadku przy stoliku powinny siedzieć pojedyncze osoby, chyba, że odległości między nimi wynoszą min 1,5 m i nie siedzą oni naprzeciw siebie. Wyjątkiem są stoliki, w których zamontowano przegrody, np. z pleksi, pomiędzy osobami.

Zalecenia te wydane zostały na podstawie art. 8a ust. 5 pkt 2 ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej i na podstawie art. 8a ust. 8 tej ustawy osoby przebywające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej są obowiązane do stosowania się do zaleceń i wytycznych organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

---

Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.

image

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale