0 obserwujących
43 notki
66k odsłon
  1484   0

Alef Stern: Donald, don’t make a village!

Zbigniew Kozłow
Zbigniew Kozłow

Jesteś nie konsekwentny, bo ostatnio mówiłeś, że na Euro będzie spokojnie, a dzisiaj mówisz o zadymach, prowokacjach i zamachach, które są opisane w „Poli Lasce” to jak to będzie podczas Mistrzostw Europy w Polsce?

Alef Stern: Wielokrotnie mówiłem Ci, że zapisy musza się zmaterializować. Albo w rzeczywistości, albo w filmie, albo w zapisach innych wymiarów. Pamiętaj, że nasze rozmowy ujawniając pewne fakty ratują ludzi przed ich realizacją. Tak uratowaliśmy życie Jarosławowi Kaczyńskiemu i Bronisławowi Komorowskiemu (TUTAJ można przeczytać), ale również Donaldowi Tuskowi (TUTAJ można przeczytać).

Tak uratowaliśmy Warszawę przed zamachami w metrze (TUTAJ). Mówię to wszystko by unikać prowokacji, bo scenariusz jest taki, że Rosjanie będą sobie grzecznie szli i maszerowali jak Niemcy Lambeth Walkiem,  

a „prawdziwi” Polacy ich zaatakują, wiec dobrze by się nikt nie przyłączał. Przypomnij sobie 11 listopada ubiegłego roku, podobny scenariusz tyle ze z innymi aktorami, zatem ten scenariusz nie zostanie do końca dobrze rozegrany, bo my go dziś dyskwalifikujemy, pokazujemy i osłabiamy to, co jest zapisane w książce „Pola Laska” na stronach 285-289. Tak jak to zrobili Chińczycy z filmem na euro o czym ostatnio mówiliśmy, pokazali to co jest zapisane na stronach 291-292.

Tak tam jest opisana ostateczna zagłada i wojna atomowa.

Alef Stern: No właśnie tylko, że ja pokazuje, że wcale tak stać się nie musi, mimo scenariusza, możemy to odmienić. Potrzebna jest tylko miłość. Kto to pojmie i zrozumie ten jest już bezpieczny. W tym miejscu chce to raz jeszcze bardzo mocno zaakcentować jeśli ktoś nie wierzy w Alefa Sterna i w książkę „Pola Laska”, czy inne moje przekazy książkowe takie jak „Ostatni Lot. Operacja K.” czy „ZUKRYCIA” to niech zobaczy co przekazują Chińczycy.

 

Chińczycy pokazali nam teraz co jest planowane, o czym ja napisałem w 2009 roku. Chińczycy pokazali to całemu światu, (zasięg mojej książki jest ograniczony) i powiedzieli,  że się nie zgadzają, że znają niecne plany, że ich wywiad wie. Teraz dzięki nim wie cały świat i nikt nie uwierzy w przypadek. Ja jestem jeden, a Chińczyków jest miliard.

A zatem jeśli ludzie nie dadzą się sprowokować będzie spokojnie i dobrze, a Polskę czekają dobre lata. Zawsze to powtarzam, że możemy zmieniać scenariusze. Pisząc książkę „Pola Laska” pokazałem jak to działa, udzielając wywiadów też to pokazujemy. Uratowaliśmy Warszawę przed zamachami w metrze. Uratujemy również Stadion Narodowy przed uderzeniem w niego samolotu.

Miałeś wizję tego uderzenia?

Alef Stern: Po prostu widziałem jak samolot pasażerski przeleciał kilka razy nad stadionem Narodowym w Warszawie. To chyba nie jest normalne, że samoloty pasażerskie latają nad stadionem i do tego nisko.

Co zrobiłeś z tą informacją?

Alef Stern: Poinformowałem swoimi kanałami Wojsko Polskie. Obiecali wysłać więcej samolotów do patrolowania Warszawy.

Dlatego też ostatnio zaapelowałeś na Facebook’u do władz naszego kraju? (link do wpisu TUTAJ)

Alef Stern: Podajesz  link, który pierwszy raz widzę. Widać ludzie to kopiują obserwując, co dziej się na moich stronach. Zaapelowałem do wszystkich ludzi by zwrócili uwagę na to, co się dzieje i zaczęli myśleć o miłości i o dobrych rzeczach, a nie o zamachach. Warszawa zbyt już wycierpiała. I aby znów nie musiała cierpieć wizję zmaterializowaliśmy w książce na część Warszawy, która niedługo się ukaże.

To powieść? Zbiór opowiadań?

Alef Stern: To .wav  Mateusza Bernata powstało jako projekt płyty, to kilkanaście piosenek o tym co w Warszawie jest brudne i jak to miasto pięknych powstań i katastrofalnych prostytutek zaraża nieczystością. To oda do stolicy niespełnionych marzeń, fałszywych obietnic i zarzyganych krwią chodników. .wav to nienagrana płyta o mieście brudu. Rzecz o tym, kiedy zawali się Stadion Narodowy, dlaczego nie należy wymiotować w radiowozie i gdzie można napić się dobrej kawy po zamordowaniu nauczycielki nauczania początkowego.

A Kim Jest Mateusz Bernat?

Alef Stern: Pisarzem lat dwadzieścia i sześć. Nie ukończył kilku kierunków studiów, układał kostkę brukową i sprzątał martwe gołębie. Twierdzi, że potrafi przekopać ogródek i że kiedyś wypił szklankę spirytusu.

Czy Alef Stern kryje się za postacią Mateusza Bernata?

Alef Stern to Alef Stern, a Mateusz Bernat to Mateusz Bernat!

Dziękuję za rozmowę.

Alef Stern jest autorem książki „Pola Laska” w której już w 2009 roku opisał zamach w Smoleńsku, powieści „Ostatni Lot. Operacja K.”, która opisuje przyczyny zamachu smoleńskiego, a powstała na podstawie scenariusza serialu oraz ZUKRYCIA – kodu do zrozumienia tych 2 książek. Książki Alefa Sterna można kupić m.in. TUTAJ.

media:RP

 

 

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale