Fizyka Smoleńska
Piszę o rzeczach pięknych: fizyce, lotnictwie, wszechświecie i superkomputerach. I o smutnych: wyjaśniam katastrofę smoleńską, odsłaniam manipulacje oszustów politycznych i nieuków, tworzących pseudonaukę o nazwie "fizyka smoleńska". (Fot.: Zlot EAA)
107 obserwujących
75 notek
842k odsłony

Ostatnie komentarze

tu nawet nie chodzi głównie o 3-4 razy za grube blachy, ale o znikające drewno w pniu brzozy. pisałem o tym od 1go dnia po pojawieniu się pana B w kabarecie fizyki smoleńskiej, w przebraniu znawcy: brzoza zrobiona z 10-cm bloków (finite...
Wierzbicki to doskonały inżynier. jest jeden może niekoniecznie wyjątek ale zgrzyt o którym wie i woli się nie denerwować wspominając. otóż wierzbicki, goong i in. (goong to ten matematyk którego *być może* zatrudnia ZZ; mówię...
@Stary - nie wiesz o czym mówię, ale to nie szkodzi. zapewniam że są dowody, i nie chodzi o żadne tam durne opinie. chyba wyraźnie napisałem: udział w fałszowaniu dowodów materialnych w sprawie śmierci 96 osób.
@deda - nie. z tego się wybroni. z produkcji fałszywych materiałów dowodowych nie. są na to świadkowie i dowody,
@Stary - absolutnie nie przesadzam, nie rozumiem dlaczego czyny karalne z kodeksu karnego miałbym traktować pobłażliwie.
Antoni Macierewicz to oszust i fałszerz dowodów materialnych w sprawie śmierci 96 osób. nie rozumiem jakim cudem nie siedzi.