8 obserwujących
169 notek
103k odsłony
536 odsłon

Niech już skończą tę kościelno-rządową nagonkę na gejów!

Wykop Skomentuj70

Choć nie znaleziono genu homoseksualizmu to między bajki należy włożyć, że jest to choroba nabywana przez kontakty towarzyskie czy wychowanie. Przeczą temu chociażby badania nad mózgami gejów, które wykazują większe podobieństwo do tych żeńskich, co dowodzi, że przyczyny należy szukać w życiu płodowym, w różnej interakcji z organizmem matki, a więc w przyczynach biologicznych, niezależnych od gejów, czyli nieuleczalnych, chyba że transplantacją głowy!? Przeczy temu także statystyka, wskazująca na istotną nadreprezentatywność homoseksualizmu u młodszych braci, im więcej ich jest  i im więcej ich matka ciąż zaliczyła.

Biorąc to ostatnie pod uwagę, ta mniejszościowa orientacja seksualna staje się naturalnym mechanizmem obronnym przed przeludnieniem, które wobec swej obecnej  i rosnącej skali całkowicie dezawuuje sens homofobicznego hejtu o nieprzydatności, czy wręcz szkodliwości  prokreacyjnej homoseksualistów!

Statystyka też rozprawia się kolejną obelgą wobec gejów, związaną z rzekomym ich związkiem z pedofilią.

Tymczasem jedyny argument na poparcie tej bździny, że dużo więcej ofiar tych zbrodniczych praktyk jest wśród chłopców staje się łatwo wytłumaczalny, gdy uwzględni się trzy fakty nie do zbicia:

1.99% pedofilów to mężczyźni

2.Mężczyźni mają dużo łatwiejszy dostęp do chłopców niż dziewczynek ( dotyczy to także duchownych )

3.Pedofilia to pociąg seksualny do dzieci a nie dorosłych

Także większa aktywność seksualna wśród gejów w stosunku do heteroseksualnych mężczyzn nie jest przejawem żadnego zboczenia, ale po prostu tylko faktu, że mężczyźni są bardziej aktywni w tej dziedzinie niż kobiety! Pretensje do testosteronu, a nie, na litość boską, do orientacji płciowej!

Więc odrzućmy raz na zawsze zbrodnicze podszepty do leczenia homoseksualizmu, tak jak już to zrobiliśmy to wobec leworęczności ( a przecież w przeszłości ją także usilnie próbowano leczyć!? ), szczególnie, że obydwie te ludzkie mniejszości są podobnie biologicznie generowane, czyli naturalnie, albo jak ktoś chce, bosko! 

Homoseksualizm między dwoma dorosłymi i pełni praw umysłowych, to ich osobista sprawa i nikomu go oceniać, a tylko jako każdemu człowiekowi należny szacunek oddawać. 

Ponadto wojna z gejami podkopuje także nasze narodowe zdolności obronne, konfliktując nas ze wszystkimi naszymi sojusznikami, wskrzeszając wśród wolnych narodów wolterowski obraz Polaka, krańcowego obskuranta, a sami dobrze wiemy czym to się skończyło na ponad stulecie!

Może jędraszewskie i rydzyki marzą o nawróceniu Wolnego Świata Zachodu na swoją modłę, ale w interesie Rzeczpospolitej i Narodu Polskiego winniśmy ich powstrzymać przed rzucaniem nas z motyką na słońce, a obóz rządzący zmienić, jeśli wciąga nas w bagno, szerzeniem tej obrzydliwej nienawiści w państwie!

Wykop Skomentuj70
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo