47 obserwujących
408 notek
475k odsłon
539 odsłon

Komentarz został usunięty przez właściciela bloga, czyli cenzorskie nożyce Salonu

Wykop Skomentuj66

        W Salonie objawiła się właśnie prawdziwa wolność słowa. Oto na samym ,,czubku” Strony Głównej, bo gdzieżby indziej mógłby się tekst takiego autorstwa znaleźć, ukazała się notka szefowej serwisu, pani Bogny Janke, zatytułowana ,,Piątka u Semki”, a będąca reklamą wywiadu-rzeki ze znanym publicystą.

        No ,,więc wziąłem" i zamieściłem tam trzy komentarze. Jeden merytoryczny, jeden z kpiarską  dygresją, ale broń Boże, żeby z wulgarnymi dodatkami - oba krytycznie oceniające bohatera wywiadu, zwłaszcza za jego postawę w roku 1990, oraz trzeci,  żartobliwy, jako uwaga do zdjęcia śpiącego w trakcie telewizyjnego programu Semki, do której to fotki link podał jeden z komentatorów.

        Wszystkie trzy zostały ,,usunięte przez właściciela bloga”, czyli panią Janke, a gdy chciałem się do tego odnieść, pisząc czwarty, okazało się, że zostałem zablokowany.

        Wniosek z tego taki, że wszelka władza, nawet tak niskiego szczebla, nie znosi krytyki, a wolność wypowiedzi kończy się tam, gdzie zaczynają się jej interesy, fobie, ewentualnie zwykłe muchy w nosie.

        Co było do udowodnienia, GG


Zobacz galerię zdjęć:

poza tematem
poza tematem poza tematem poza tematem
Wykop Skomentuj66
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale