0 obserwujących
2 notki
652 odsłony
121 odsłon

Smutne refleksje o pamięci na wesoło

Wykop Skomentuj

Wielu autorów popełniło notki na temat krótkiej pamięci Polaków. Tym krótszej, im istotniejsze jej jak najdłuższe zachowanie. Nie będę powielał smutnych analiz, bo i po co? 

Przypominam jednak kilka wydażeń z ostatnich dni:

Schetyna zbija "polityczny kapitał" z lewej flanki porównując śmierć ks. Popiełuszki do śmierci samotnego, chorego człowieka doprowadzonego do desperacji poprzez strumień gówna lejącego się z mediów okołoczerskich.

Tłum niedouczonych debili skanduje "Urban, Urban!" na cześć bandyty w okolicach rocznicy śmierci ks. Popiełuszki. Bandyta pławi się w luksusach, zamias gnić do końca dni w pierdlu.

A na koniec, mocno odgrzewany kotlet, znaczy ponownie wybrana do sejmu poślica Senyszyna udziela się w TVP "reżimowej" stacji krwawego dyktatora Jarkacza.


@AdamDee: gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jestem Ci dozgonnie wdzięczy na zwięzłe określenie wyglądu, barwy głosu i przywar umysłowych tej pani. Jesteś wielki!


image


Jakich zmian w społeczeństwie można się spodziewać, jeżeli takie kreatury nadal wiodą prym na świeczniku? Zamiast opcji lodowej, wdeożono opcję jedwabną, dodatkowo wyposażoną w ciepłe bambosze, wygodny fotel i koniaczek przy kominku. Zaiste, prawdziwa dziejowa sprawiedliwość i zasłużona kara dotknęła bandytów.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo